1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

10 najdziwniejszych miejsc na seks

123rf.com
To co dla jednego będzie pewnym standardem, dla drugiego okaże się dziwactwem albo nawet perwersją. Oto subiektywny, redakcyjny przegląd najdziwniejszych miejsc na seks.

Listę sporządziliśmy po lekturze licznych forów, gdzie użytkownicy dzielą się swoimi doświadczeniami.

W fontannie.
Upały zachęcają do przebywania w miejscach, które przyniosą nam ulgę i chłód, a fontanna miejska wydaje się idealna. Byle upewnić się, że obok nie pluskają się dzieci i miejskie ptactwo.

W parku.
W ogrodach miejskich, skwerach i parkach nie brakuje zacienionych miejsc, często z ławkami, które mogą posłużyć romantycznej przygodzie na łonie natury.

W lesie.
Niby podobnie jak w parku, ale intymność większa. Warto wcześniej zwrócić uwagę, czy las nie jest rezerwatem przyrody, czy nie leżymy na drodze dzików do wodopoju albo czy to łagodne wzniesienie nie jest budowanym właśnie przez mrówki mrowiskiem.

Na dmuchanym materacu na środku jeziora.
Z dala od gapiów, przy miłym kołysaniu wody. No i można się przy okazji ładnie opalić.

Na własnym (bądź cudzym) balkonie
. Jeśli nie mamy wścibskich sąsiadów obok czy nad nami, zawsze można ustawić leżaczek lub położyć kocyk i udawać, że się jest na kamienistej chorwackiej plaży.

Na plaży, bo na co wymyślono parawan
! Zawsze można się nim osłonić, a jeśli miejsce nie jest dość ustronne, to zamiast plaży powszechnej wybrać tę dla nudystów. Tu i ludzi mniej i panuje większa dyskrecja.

Na dachu.
Pod warunkiem, że nie jest on zbyt spadzisty, a obok nie mieszka stado gołębi. W nocy może być ciut chłodno, za to obudzi was wschód słońca.

W windzie.
Pod warunkiem, że albo budynek wysoki, albo potraficie zdobyć się na szybki numerek.

W toalecie samolotu
. To prawie niewykonalne i łatwe do zauważenia, za to emocje – zwłaszcza podczas turbulencji lub walenia w drzwi stewardesy – gwarantowane.

W namiocie.
Sprawa normalna pewnie dla pokolenia naszych rodziców, dla nas trochę wstydliwa, zwłaszcza jeśli w namiocie obok śpią znajomi albo w drugiej komorze nasze własne dzieci. Ale za to co za emocje, gdy staramy się, by wyszło nam jak najciszej...

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze