1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Gdzie znajdziesz wrażliwych mężczyzn?

Gdzie znajdziesz wrażliwych mężczyzn?

123rf.com
123rf.com
Gdzie szukać wrażliwych i dobrych partnerów życiowych? Zbadała to dla nas antropolog Helen Fisher - na razie tylko w USA

Wrażliwych i przyzwoitych facetów spotkamy na pewno w stanie Floryda w USA. Tam, według portalu randkowego chemistry.com i antropolożki Helen Fisher z Rutgers University, znajdziemy najmilszych mężczyzn.

Fisher opracowała test składający się z 56 pytań. Na ich podstawie sporządzono listę miejsc, gdzie spotkamy dobrych i miłych facetów. Znalazły się na niej takie miejscowości jak West Hollywood, Roanoke w stanie Virginia, Pampano Beach w stanie Floryda, a także Staten Island, Nashville, Buffalo, Greenville czy Indianapolis.

- Mężczyźni, którzy wierzą w swoją wrażliwość przestrzegają zasad, mocno wierzą w autorytety, są skrupulatni i poukładani - wyjaśnia Helen Fisher. Takich mężczyzn Fisher nazywa "budowniczymi" i jak mówi, szukają oni podobnych do siebie kobiet. Co ciekawe, antropolożka twierdzi, że takie cechy charakteru jak wrażliwość, przywiązanie do autorytetów, skrupulatność to cechy dziedziczone. A więc śmiało można powiedzieć: jaki ojciec, taki syn.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze