1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Mężczyzna pułapka - 10 cech

Mężczyzna pułapka - 10 cech

123rf
123rf
Zwą go różnie - emocjonalnym wampirem, toksycznym, narcyzem, uczuciowo niedostępnym. Jedno jest pewne - lepiej być świadomą, z kim mamy do czynienia. Po czym rozpoznać niebezpiecznego mężczyznę, by nie wpaść w pułapkę bolesnej relacji?

1. Nagłe zmiany nastroju

Od pogody ducha do wściekłości bez wyraźnego powodu. Od pełnego uwielbienia do oschłej obojętności niezależnie od tego, jak ty postępujesz. Oznaką emocjonalnej dojrzałości jest stałość, głęboka uczuciowość, spokój. Tego szukaj.

2. Pragnienie, byś postawiła go na piedestale

To może być oznaka narcyzmu. Jeśli mężczyzna domaga się pochwał i życia jedynie w świetle jupiterów, wasze życie ma się kręcić wokół niego, potrzebna mu jesteś, żeby poprawić jego nadwątlone poczucie wartości. Nie masz takiej mocy, więc nie ma po co tkwić w tej relacji.

3. Jakakolwiek forma przemocy

Krzyki, groźby, nawet najdrobniejsza przemoc fizyczna z obojętnie jakiego powodu to sygnał, żeby zacząć się bać męskiej agresji.

4. Mroczność, dziwactwa

Na początku to może być ekscytujące, bo taką aurę pomylić możemy z kuszącą tajemniczością i oryginalnością. Jednak to, co doprowadza cię do szaleństwa z miłości, wkrótce doprowadzi cię do szaleństwa z rozpaczy.

5. Niezdrowa seksualność

Jeśli mężczyzna na przykład wymaga od ciebie co rano seksu oralnego, nie dbając o twoją rozkosz, jeśli seks z nim jest brutalny, zupełnie pozbawiony czułości lub często taki bywa - uważaj. Nadmierna aktywność czakry seksualnej zwykle oznacza zamkniętą czakrę serca.

6. Zaborczość

Szczypta zazdrości może przyjemnie łechtać nasze ego przez chwilę, ale emocja ta prowadząca do zaborczości i kontroli oznacza tak naprawdę słabość i lęk. Wystrzegaj się.

7. Samotnictwo

Nie chodzi tu o atrakcyjną niezależność, podniecający indywidualizm, fajnie wyciszenie, tylko izolację od ludzi. To może świadczyć o braku umiejętności byciu w relacjach.

8. Brak trzymania granic

Jeśli mężczyzna niemal non-stop patrzy ci w oczy, a jego ciało jest zbyt blisko twojego w sytuacjach, kiedy nie jesteście sami, może to świadczyć o seksoholizmie. Zaburzenie to oznacza brak zdrowych granic ciała.

9. Pojedyncze rycerskie gesty

Może właśnie tym zrobić na tobie wrażenie, bo uratuje cię przed tym, żebyś nie wpadła pod koła samochodu lub będzie cię pocieszał, gdy ktoś zrobi ci przykrość. Służy to jednak tylko jemu, żeby on lepiej się poczuł. Przekonasz się o tym, jeśli poprosisz go o pomoc lub będziesz chciała od niego po prostu wspólnej codzienności.

10. Toksyczna matka

Matka, która była tak dominująca, że złamała psychikę syna, bo nie słuchała jego uczuć lub była taj nadopiekuńcza również nie widząc kim jest jej dziecko - źle wróży. Mężczyzna przez nią wychowany będzie cię z nią mylić. Jest duże prawdopodobieństwo, że będzie z tobą walczyć, a nie cię kochać.

Niedostępny mężczyzna - TUTAJ

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze