1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. 10 kroków do duchowego partnerstwa (cz. 2)

10 kroków do duchowego partnerstwa (cz. 2)

123rf
Co można zrobić, żeby związek był głęboki, spełniony i obdarzający błogością? Według nauk buddyjskich należy przemienić relację w duchowe partnerstwo. Wówczas związek przyniesie nam rozwój osobisty oraz szczęście. Oto 10 wskazówek.

6. Czujcie swoje ciała

Dotyk, przytulanie, całowanie, słowem intymność.

To niezbędny składnik duchowego intymność. Dobry, prawdziwy kontakt ze swoim ciałem i ciałem partnera sprawia, że mamy ze sobą połączenie energetyczne, które umacnia naszą więź.

7. Poznaj swoje demony Wszyscy niesiemy jakiś bagaż emocjonalny z przeszłości, prawda? Wszyscy mamy cienie, których nie zawsze chcemy zobaczyć. Jednak decydując się na duchowe partnerstwo, wybieramy także osobiste wzrastanie. I tak związki sprawiają, że to, co w nieświadomości, pojawia się na powierzchni. Zatem bądź gotowa na to, by zmierzyć się z własnymi demonami. Nie obwiniaj za nie ani partnera, ani los, tylko spojrzyj strachom prosto w oczy.

8. Chodźcie na randki

Przecież twój partner to najbardziej wyjątkowy człowiek na tej planecie. Jeśli tak, to jak traktujesz obcowanie z nim? Tak zwyczajnie? Jeśli tak, to niedobrze. Poświęć czas i energię na to, żeby spotkania z nim były wyjątkowe. Minimum to dwie wyjątkowe randki w miesiącu. Starania wokół tego, to są jak sianie nasion, z których wyrosną piękne doświadczenia.

9. Dopasujcie swoje wizje

Duchowe partnerstwo polega na wzajemnym wspieraniu naszych najgłębszych pragnień. Czego zatem pragniesz? A czego pragnie on? Wasze wizje nie muszą być identyczne, ale dobrze jest, gdy mają zbliżony cel. Bądźcie kreatywni, otwarci, pozytywnie do siebie nastawieni. Kiedy jest miłość, rozwiązania znajdują się same. 10. Bądź wierna sobie

Masz siebie kochać, to jedyny twój „obowiązek”. Nikt tego za ciebie nie zrobi, nawet partner. Miłość własna to najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić dla duchowej relacji.

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze