Gdzie znajdziesz wrażliwych mężczyzn?

Gdzie znajdziesz wrażliwych mężczyzn?
123rf.com

Gdzie szukać wrażliwych i dobrych partnerów życiowych? Zbadała to dla nas antropolog Helen Fisher – na razie tylko w USA
Wrażliwych i przyzwoitych facetów spotkamy na pewno w stanie Floryda w USA. Tam, według portalu randkowego chemistry.com i antropolożki Helen Fisher z Rutgers University, znajdziemy najmilszych mężczyzn.

Fisher opracowała test składający się z 56 pytań. Na ich podstawie sporządzono listę miejsc, gdzie spotkamy dobrych i miłych facetów. Znalazły się na niej takie miejscowości jak West Hollywood, Roanoke w stanie Virginia, Pampano Beach w stanie Floryda, a także Staten Island, Nashville, Buffalo, Greenville czy Indianapolis.

– Mężczyźni, którzy wierzą w swoją wrażliwość przestrzegają zasad, mocno wierzą w autorytety, są skrupulatni i poukładani – wyjaśnia Helen Fisher. Takich mężczyzn Fisher nazywa „budowniczymi” i jak mówi, szukają oni podobnych do siebie kobiet. Co ciekawe, antropolożka twierdzi, że takie cechy charakteru jak wrażliwość, przywiązanie do autorytetów, skrupulatność to cechy dziedziczone. A więc śmiało można powiedzieć: jaki ojciec, taki syn.