1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Uroda
  4. >
  5. Daria Zawiałow pierwszą ambasadorką YSL Beauty w Polsce

Daria Zawiałow pierwszą ambasadorką YSL Beauty w Polsce

Daria Zawiałow. Zdjęcie promujące singiel „Złamane serce jest OK” (Fot. materiały prasowe)
Daria Zawiałow. Zdjęcie promujące singiel „Złamane serce jest OK” (Fot. materiały prasowe)
Zadziorna, buntownicza i autentyczna. Daria Zawiałow została pierwszą ambasadorkę YSL Beauty w Polsce. I wprost idealnie oddaje ducha marki.

Daria Zawiałow jest jedną z najpopularniejszych współczesnych polskich wokalistek. Dotąd wydała trzy albumy studyjne, z których dwa zyskały status podwójnej platynowej płyty. Ma na swoim koncie duety z czołowymi artystami i artystkami, między innymi Dawidem Podsiadło, Ralphem Kamińskim, sanah, Vito Bambino. W 2020 weszła w skład orkiestry Męskiego Grania,a od stycznia 2021 do stycznia 2022 prowadziła autorską audycję muzyczną „Pewex” na antenie Radia 357. Jest też laureatką wielu muzycznych nagród. Teraz doczekała się kolejnego wyróżnienia. Tym razem jako ambasadorka globalnej marki kosmetycznej.

Moi najbliżsi wiedzieli, że współpraca z Yves Saint Laurent była moim marzeniem od lat, dlatego, że wyjątkowo utożsamiam się z tą marką – ze stylem, wizją, estetyką. Niemniej o ambasadorstwie nawet nie śniłam – stwierdziła Daria Zawiałow. Polska wokalistka dołączyła do grona 23 globalnych ambasadorów YSL, którymi są między innymi Zoë Kravitz, Dua Lipa, Lili Moss i Austin Butler.

(Fot. materiały prasowe) (Fot. materiały prasowe)

Współpraca ambasadorska pokryła się z promocją nadchodzącej płyty Darii. Marka ma być obecna na każdym etapie promocji nadchodzącego krążka, którego premiera jest zaplanowana na październik tego roku. Poza tym wokalistka ma brać udział w sesjach makijażowych i wzbogacić markę o swoją kreatywność i artystyczne podejście, które ma inspirować do eksperymentowania, wyrażania siebie i odkrywania piękna na nowo.

Źródło: materiały prasowe Sony Music Polska

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze