1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło poleca

Już jest październikowa edycja miesięcznika „Sens”

Od 12 września dostępne jest październikowe wydanie miesięcznika „Sens” . Bohaterką okładki jest charyzmatyczna aktorka Penelope Cruz.

W  numerze m.in.

Powrót z wakacji nie musi oznaczać frustracji i tęsknoty za tym, co minęło. Październikowy numer SENS-u ma sposoby na poprawę nastroju. 

Po pierwsze, w Temacie Numeru podsuwa pomysły na to, co zrobić z pracą, która nie cieszy. Psychologowie, coachowie i terapeuci przekonują, że bardzo wiele w tej kwestii zależy od nas i naszego nastawienia. 

Po drugie, na 14 stronach pokazuje, jak wielki wpływ mamy na nasze stany emocjonalne - nie muszą wcale być jak fala, która nas zalewa i pochłania, każdy z nas jest bowiem wyposażony w umiejętność nawigowania po oceanie swoich emocji. I warto z tej umiejętności skorzystać.

Poza tym piszemy o planie na szczęście bohaterki okładki – Penelope Cruz, która konsekwentnie go realizuje. O terapii memami, jaką sobie i nam funduje Marta Frej. Przyglądamy się najbardziej wkurzającym zachowaniom nastolatków i próbujemy wytłumaczyć je rodzicom. Przekonujemy, że mimo różnic nie musimy się kłócić i wyłączać z grona znajomych tych, którzy z nami się nie zgadzają. Podsuwamy strategię na zwalczenie prokrastynacji oraz namawiamy do przebaczania innym, ale przede wszystkim sobie. 

Tak wiele jest rzeczy, o które możemy tej jesieni wzbogacić nasze życie. Wystarczy chcieć!

Zamów swój egzemplarz przez internet

Zapraszamy do zakupu wydania cyfrowego

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze