1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło poleca
  4. >
  5. Już jest październikowa edycja miesięcznika „Sens”

Już jest październikowa edycja miesięcznika „Sens”

Od 12 września dostępne jest październikowe wydanie miesięcznika „Sens” . Bohaterką okładki jest charyzmatyczna aktorka Penelope Cruz.

W  numerze m.in.

Powrót z wakacji nie musi oznaczać frustracji i tęsknoty za tym, co minęło. Październikowy numer SENS-u ma sposoby na poprawę nastroju. 

Po pierwsze, w Temacie Numeru podsuwa pomysły na to, co zrobić z pracą, która nie cieszy. Psychologowie, coachowie i terapeuci przekonują, że bardzo wiele w tej kwestii zależy od nas i naszego nastawienia. 

Po drugie, na 14 stronach pokazuje, jak wielki wpływ mamy na nasze stany emocjonalne - nie muszą wcale być jak fala, która nas zalewa i pochłania, każdy z nas jest bowiem wyposażony w umiejętność nawigowania po oceanie swoich emocji. I warto z tej umiejętności skorzystać.

Poza tym piszemy o planie na szczęście bohaterki okładki – Penelope Cruz, która konsekwentnie go realizuje. O terapii memami, jaką sobie i nam funduje Marta Frej. Przyglądamy się najbardziej wkurzającym zachowaniom nastolatków i próbujemy wytłumaczyć je rodzicom. Przekonujemy, że mimo różnic nie musimy się kłócić i wyłączać z grona znajomych tych, którzy z nami się nie zgadzają. Podsuwamy strategię na zwalczenie prokrastynacji oraz namawiamy do przebaczania innym, ale przede wszystkim sobie. 

Tak wiele jest rzeczy, o które możemy tej jesieni wzbogacić nasze życie. Wystarczy chcieć!

Zamów swój egzemplarz przez internet

Zapraszamy do zakupu wydania cyfrowego

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze