1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło poleca

"Zwierciadło" wspiera walkę z koronawirusem

Zobacz galerię 11 Zdjęć
Z uwagą i głęboką troską obserwujemy ogromną walkę, którą podejmują lekarze oraz cały personel medyczny w walce z epidemią koronawirusa w naszym kraju. Pragniemy również włączyć się  w pomoc służbie zdrowie w tym trudnym czasie.

Z uwagą i głęboką troską obserwujemy ogromną walkę, którą podejmują lekarze oraz cały personel medyczny w walce z epidemią koronawirusa w naszym kraju. Pragniemy również włączyć się  w pomoc służbie zdrowie w tym trudnym czasie w ramach wsparcia akcji #wsparciedlaszpitala.

Wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi – polskimi producentami kosmetyków Sylveco, Floslek, beBio - postanowiliśmy przekazać na potrzeby całego personelu medycznego zatrudnionego w jednoimiennych szpitalach zakaźnych 10 000 kremów ochronnych do rąk. Wiemy, że zachowując najwyższe standardy medyczne cały personel musi często odkażać dłonie środkami dezynfekcyjnymi, a kremy te mogą złagodzić dolegliwości z tym związane tj. mocne wysuszenie, zaczerwienienia i rany na skórze.

Pomoc zostanie zrealizowana przy udziale Ministerstwa Zdrowia, które ma najlepsze rozeznanie w zakresie potrzeb szpitali zakaźnych i  pracującego w nich personelu medycznego.

Wydawnictwo Zwierciadło przekaże 10 000 sztuk kremów. 

  • Krem do rąk beBio by Ewa Chodakowska. Naturalny krem do rąk z bambusem i trawą cytrynową do pielęgnacji dłoni. Zawiera 99,3 % składników pochodzenia naturalnego.
  • Kremy do rąk z serii Bogactwo z Czterech Stron Świata (Orient, Floral, Tropic i Exotic ) od marki Floslek.  Krem pozostawiają skórę aksamitnie gładką, elastyczną i przyjemną w dotyku. Zapewniają regenerację, nawilżenie i odżywienie.
  • Aloesowy krem do rąk z serii Aloesove od Sylveco. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji suchych i podrażnionych dłoni.
  • Nawilżający krem do rąk z mocznikiem (5%) z serii Vianek od Sylveco. Przeznaczony jest do codziennego używania. Wygładza i zmiękcza cienką skórę dłoni. Zawiera ekstrakt z robinii akacjowej, olej z kiełków pszenicy i masło shea, gwarantujące natychmiastowy efekt nawilżenia.
  • Regenerujący krem do rąk z ekstraktem z liści morwy białej z serii Vianek od Sylveco. Zimnotłoczone oleje (lniany, wiesiołkowy) i masła (shea, avocado) zapewniają dłoniom ochronę przed niekorzystnymi czynnikami.

 

Życzymy wszystkim pacjentom szybkiego powrotu do zdrowia, czytelniczkom i całemu personelu medycznemu wytrwałości i sił w niełatwej walce z epidemią.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze