1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Ekologia
  4. >
  5. Zielony Weteran, czyli wielka wyprzedaż roślin

Zielony Weteran, czyli wielka wyprzedaż roślin

Zielony Weteran to akcja, w której chodzi o danie „drugiego życia” roślinom, które uprzednio zdobiły warszawskie biurowce. (Fot. iStock)
Zielony Weteran to akcja, w której chodzi o danie „drugiego życia” roślinom, które uprzednio zdobiły warszawskie biurowce. (Fot. iStock)
Już w najbliższy weekend – 30 i 31 lipca – będziemy mogli wziąć udział w wielkiej wyprzedaży roślin z warszawskich biurowców. To świetna okazja, by podarować dom wybranym kwiatom za naprawdę niewielkie pieniądze. Czekać na nas będzie aż 3000 roślin!

Już po raz kolejny Florabo organizuje akcję wyprzedażową Zielony Weteran, w której chodzi o to, żeby dać drugie życie roślinom wcześniej zdobiącym warszawskie biurowce. Zabraną z biur roślinność – która zostaje wymieniona na nową, świeżo zamówioną u hodowców – Florabo zawozi do swojej pracowni, gdzie obdarza ją opieką. Jak piszą organizatorzy na stronie wydarzenia na Facebooku: „Zielony Weteran to szansa dla wspaniałych roślin, aby znaleźć troskliwych opiekunów, którzy znajdą dla nich czas i serce. W niskiej cenie można kupić zdrową, okazałą roślinę, która właśnie przechodzi na emeryturę po wymagającej pracy w warszawskich biurowcach”.

Planowana pula roślin do sprzedania to aż 3000 sztuk – ceny zaczynają się już od 1 zł, a pojawi się też strefa z roślinami do wzięcia za darmo. Z kolei między zakupami będzie można odpocząć na leżakach. Dobra wiadomość dla właścicieli czworonogów – Florabo zaprasza z pupilami!

Akcja potrwa od 30 do 31 lipca 2022 roku w godzinach 11:00–19:00. Adres: Rydygiera 8/6b, Warszawa.

Florabo to firma, która projektuje i wykonuje kompleksowe aranżacje roślinne do wnętrz. Tworzy koncepcje, projektuje i produkuje innowacyjne rozwiązania do ekspozycji roślin we wnętrzach, takie jak zielone ekrany czy ściany roślinne.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze