1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Wydawnictwo Zwierciadło na Warszawskich Targach Książki

Zobacz galerię 7 zdjęć
Warszawskie Targi Książki na Stadionie Narodowym odwiedziło 65 tysięcy osób. Ile z nich odwiedziło stoisko Grupy Zwierciadło? Wyglądało na to, że prawie wszyscy, gdyż wokół nas mnóstwo było osób z żółtymi balonami z naszym logo oraz noszących pasujące do nich torby.

Dla tych, którym nie udało się zdobyć autografu jednego z wielu autorów, podpisujących wydane w Wydawnictwie Zwierciadło książki, a także dla tych, którzy chcieliby wrócić do tego pogodnego dnia, który pozwolił zanurzyć się we wszechświecie książki – kilka zdjęć. Resztę – w postaci szerszej relacji – już montujemy.

Jeśli nie udało się Wam zdobyć książki z autografem – poszukajcie jej w naszej księgarni internetowej Wydawnictwa Zwierciadło. Zawsze staramy się zapewnić dla Was pulę książek z autografem autora.

Dla nas te Targi również były inspirujące – tyle kontaktów z wiernymi czytelnikami „Zwierciadła” i „SENSu”, tyle przemiłych słów na temat naszych książek. Warto było tam się znaleźć.

Największym powodzeniem cieszyły się: premierowa książka Andrzeja i Mikołaja Grabowskich „Jak brat z bratem” oraz zbiór felietonów Macieja Stuhra „W krzywym zwierciadle”. Wierne czytelniczki przybyły także na spotkanie z Ałbeną Grabowską, autorką książki „Lot nisko nad ziemią”.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze