1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

25. lat Huile Prodigieuse® NUXE

Zobacz galerię 6 Zdjęć
10 lutego 2017 w warszawie, w wyjątkowym miejscu – studiu bank przy ul. Daniłowiczowskiej 18b - odbyło się spotkanie prasowe francuskiej marki kosmetycznej nuxe prezentujące nową formułę kultowych olejków huile prodigieuse® oraz huile prodigieuse® or.

Zaproszonych gości przywitała Magdalena Toczyska-Kasprzak, Bussines Unit Manager NUXE. O zmianach w formule olejków i ich udoskonalonej wersji opowiedziała Magda Gajewska, Brand Manager marki.

Z okazji 25. lat Huile Prodigieuse®, NUXE zmienia formułę kultowego olejku, na jeszcze bardziej idealną. Od dziś HUILE PRODIGIEUSE® jest jeszcze bardziej drogocenny. Formułę olejku uzupełniono o nowy składnik: olejek Tsubaki o wyjątkowych właściwościach odżywczych i przeciwstarzeniowych. Niezmiennie jednak jest tak samo:

  • NATURALNY - 98.1% składników pochodzenia naturalnego - bez parabenów, olejów mineralnych, składników pochodzenia zwierzęcego (poza składnikami pochodzącymi od pszczół).
  • NADAL TAK SAMO ZMYSŁOWY - dzięki unikalnej formule suchego olejku.
  • TE SAME EMOCJE - ponieważ zapach to najsilniejszy nośnik wspomnień, cudowna i charakterystyczna nuta zapachowa pozostała niezmieniona.
Nowe olejki Huile Prodigieuse® dostępne będą w aptekach od marca 2017.

W trakcie konferencji goście mogli zapoznać się także z nowościami, które będą wprowadzane do sprzedaży na rynku Polskim w trakcie kolejnych miesięcy– Micelarny Olejek do demakijażu z płatkami róży, Nuxuriance® Ultra SPF 20 regenerujący krem o globalnym działaniu przeciwstarzeniowym oraz NUXE SUN Ochronny spray do twarzy i ciała SPF 50.

NUXE to francuska marka kosmetyczna, w sercu której kryje się miłość i pasja założycielki, Alizy Jabès, do natury. Jej bogactwo i różnorodność stanowią niewyczerpane źródło inspiracji do tworzenia skutecznych kosmetyków o rozkosznych konsystencjach i zmysłowych nutach zapachowych.  Kosmetyki marki NUXE to również innowacyjne formuły, których bezpieczeństwo zostało potwierdzone w badaniach klinicznych i rygorystycznych testach dermatologicznych.

NUXE, Natura jest cudowna

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze