1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Najnowsza konferencja „Bądź gotowa na każdy dzień z BaByliss Paris”

Łukasz Mazolewski
Łukasz Mazolewski
Zobacz galerię 12 zdjęć
Marka BaByliss Paris wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i tworzy produkty na miarę XXI wieku! Dołącz do grona kobiet, które postawiły na pięknie wyglądające włosy każdego dnia.

Konferencja „Bądź gotowa na każdy dzień z BaByliss Paris” odbyła się 4 kwietnia przy ul. Mysiej 3.   Panel ekspercki z udziałem Agnieszki Cegielskiej – oficjalnej Ambasadorki marki BaByliss Paris, Marty Liśkiewicz – Brand Manager marki BaByliss Paris oraz Łukasza Mazolewskiego – stylisty gwiazd współpracującego na co dzień z marką, został poprowadzony przez znaną dziennikarkę Barbarę Pasek.

Podczas wydarzenia mogliśmy poznać filozofię marki, zgodnie z którą kobiety lubiące być o krok przed innymi, powinny postawić na najnowsze urządzenia BaByliss Paris. Dzięki nim szybkie tempo życia przestanie być wymówką dla pięknie wyglądających włosów. Używając produktów BaByliss Paris, każdego dnia możemy być sobą i cieszyć się pięknymi oraz zadbanymi włosami. „Innowacyjne technologie stosowane w urządzeniach BaByliss Paris pozwalają na precyzyjne wykonanie stylizacji, niezależnie od tego, gdzie jesteśmy. Świadomi obecnego tempa życia tworzymy produkty, które pozwalają kobietom czuć się wyjątkowo każdego dnia, a wykonanie perfekcyjnej fryzury zajmuje zaledwie kilka minut” - mówi Marta Liśkiewicz, Brand Managerka marki BaByliss Paris.

Podczas konferencji zostały zaprezentowane wyjątkowe nowości produktowe od BaByliss Paris, a wśród nich prostownice metalowe z linii profesjonalnej marki. Dzięki swojej wielozadaniowości, są one w stanie sprostać potrzebom aktywnych, współczesnych kobiet. Jak powiedziała kiedyś Brigitte Bardot: „Nie ma chyba większego wysiłku niż usiłować ładnie wyglądać od ósmej rano do północy”. Ta dewiza jest bliska marce BaByliss Paris i dlatego stale dostarcza ona swoim konsumentkom kolejne, innowacyjne rozwiązania, które pozwolą im zadbać o wygląd swoich włosów każdego dnia.

BaByliss Paris to również synonim najwyższej jakości w dziedzinie profesjonalnej stylizacji włosów dla niej i dla niego. Od ponad 50 lat tworzy zaawansowane technologicznie produkty, od profesjonalnych urządzeń stosowanych w najlepszych salonach fryzjerskich i kosmetycznych, po te, które służą do „domowego” użytku.

W wydarzeniu wzięły udział znane i lubiane gwiazdy, m.in.: Hanna Lis, Weronika Rosati, Katarzyna Warnke oraz Tamara Arciuch.

Ambasadorka BaByliss Paris Agnieszka Cegielska jest wierna marce już od wielu lat: „BaByliss Paris pomaga mi być sobą i cieszyć się pięknymi włosami każdego dnia. Stylizacje zawsze rozpoczynam od najlepszej jakości suszarki, która jest pierwszym krokiem w codziennej pielęgnacji. Dzięki zaawansowanej technologii i funkcji jonizacji moje włosy pozostają gładkie i lśniące. Drugim krokiem jest ich prostowanie lub kręcenie. Wybór fryzury podyktowany jest z reguły moim planem dnia. Prostownica z funkcją lokówki Pure Metal 2 w 1 ST480E jest urządzeniem, które pozwala mi w krótkim czasie wykonać zarówno loki jak i gładką, prostą fryzurę już za jednym pociągnięciem - a co najważniejsze - czuć się wspaniale dzień po dniu”.

Wykonanie perfekcyjnej stylizacji należy rozpoczynać od suszarki. Marka BaByliss Paris opracowała profesjonalną linię Pro Digital, by osiągnąć nowy wymiar wydajności w suszeniu włosów. Model Pro Digital Compact 6100E, dzięki wyrafinowanemu połączeniu elegancji, stylu i aerodynamiki jest urządzeniem do stylizacji o unikalnej konstrukcji. Został on zaprojektowany przez specjalistów dla optymalnego wykorzystania oraz łatwej i wygodnej obsługi, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Dzięki  precyzyjnej, zawrotnej prędkości nadmuchu powietrza (do 208 km/h) i mocy 2100W gwarantuje ultraszybki czas suszenia włosów i skraca go o 32%. Bardzo długa żywotność - do 10 000 godzin, zdecydowanie wyróżnia produkt na tle klasycznych modeli DC. Bardzo cicha praca silnika oraz kompaktowość (tylko 425g) pozwalają z niej korzystać także w podróży. Najcieńszy koncentrator na rynku 4x75mm, stały strumień powietrza, temperatura 70°C oraz jonizacja (63 miliardy jonów na sekundę na cm3), zapewniają ich właściwą ochronę oraz odpowiedni poziom nawilżenia. Włosy są miękkie i błyszczące. Nawiew chłodnego powietrza daje idealny efekt wykończenia i stylizacji. Urządzenie jest wykonane z najlepszej jakości materiałów. Posiada 6 ustawień prędkości i temperatury oraz dyfuzor. Pro Digital jest idealna do każdego rodzaju włosów.

Piękny design urządzeń BaByliss Paris z pewnością ucieszy oko każdej kobiety, nawet tej, która nie ma gadżeciarskich zapędów. Metalowe prostownice ST480E i ST481E Pure Metal 2 w 1 z linii profesjonalnej BaByliss Paris, z wyjątkową obudową w dwóch wariantach kolorystycznych: stalowym oraz różowego złota, zapewnią szybkie i bezpieczne prostowanie. Została w nich zastosowana znana z innych modeli, niezwykle gładka powłoka BaByliss Diamond Ceramic, gwarantująca ochronę przed uszkodzeniem oraz idealny blask włosów już za jednym pociągnięciem. Dzięki temperaturze 110°C na zewnętrznej powierzchni płytek oraz zaokrąglonym krawędziom zapewnia doskonałe podkręcenie włosów jak lokówka. Dodatkowa funkcja jonizacji sprawia, że się nie puszą, są miękkie w dotyku, gładkie i lśniące. Poprzez system zamykania płytek, są dodatkowo chronione przed zniszczeniem. O bezpieczeństwo prostowania dbają także dwa silikonowe uchwyty, które chronią przed oparzeniem.

Absolutną nowością, którą przedpremierowo można było zobaczyć podczas konferencji, jest metalowa prostownica ultradźwiękowa ST495E Pure Metal Steam 2 w 1. Model z systemem ultradźwiękowym to produkt, który zrewolucjonizuje rynek. Elektroniczny generator piezoelektryczny wytwarza ultradźwięki, które wyzwalają zimną, jednorodną, widoczną gołym okiem mgiełkę. Zamieniana następnie na mikro parę, otula włókna włosów i zabezpiecza je przed odwodnieniem! Mikro para przenika w głąb pasm, zmniejsza tarcie, dzięki czemu są one prostowane w sposób staranny i delikatny, na całej długości. Para pojawia się nieustannie, natychmiast po włączeniu urządzenia. Jej wytwarzanie można także aktywować ręcznie, wciskając przycisk generatora, co powoduje jego działanie przez 10 minut bez przerwy. Podświetlenie pary diodą LED wpływa dodatkowo na komfort użytkowania, umożliwiając idealne ułożenie pasm włosów w prostownicy. Dzięki szerokim płytkom (39 x 110 mm) i rozplątującemu grzebieniowi, pasma nie są narażone na wyrywanie, co zapewnia jeszcze bardziej precyzyjną stylizację nawet długich i grubych włosów. Urządzenie łączy w sobie funkcję prostownicy i lokówki. Gwarantuje spektakularny efekt jak z salonu fryzjerskiego.

„Najnowsze produkty marki BaByliss Paris, powstały z myślą o aktywnych kobietach, które swobodnie mogą realizować swoje cele oraz pasje i jednocześnie dbać o to, aby ich włosy były piękne i zadbane. Co najważniejsze ich codzienna stylizacja ma być krótka i dawać efekt jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego” – skomentował Łukasz Mazolewski, który podczas konferencji prezentował najnowsze modele marki.

Brzmi nieprawdopodobnie? Przekonaj się zatem sama, że codzienna stylizacja włosów może stać się przyjemnym elementem każdego poranka, a inni będą zachwycali się jej rezultatami.

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze