1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Konferencja prasowa „FIGHT FOR NATURAL BEAUTY - nowy wymiar endermologie”

Zobacz galerię 9 zdjęć
9 maja 2017 r. odbyła się konferencja prasowa pt. „FIGHT FOR NATURAL BEAUTY - nowy wymiar endermologie” zorganizowana przez firmę ITP S.A. dystrybutora najnowocześniejszych technologii do medycyny estetycznej oraz Klinikę Miracki, która od lat dba, by dostarczać swoim Pacjentom najbardziej innowacyjne oraz efektywne rozwiązania medyczne. Tym razem w przepięknym otoczeniu Łazienek Królewskich w Warszawie miała swoją prasową premierę technologia francuskiej marki LPG, ALLIANCE. Najnowsze pokolenie urządzeń do endermologie, które jak żadne inne stawia na naturalność zabiegów oraz dbałość o zdrowie i urodę.

Na konferencję licznie przybyli przedstawiciele mediów, prasy lifestylowej, dziennikarze portali internetowych, przyjaciele. Goście powitani zostali przez Katarzynę Nadolną Dyrektor Generalną ITP S.A. oraz Karinę Dudek-Miracką i doktora Krzysztofa Mirackiego – właścicieli Kliniki Miracki. Spotkanie miało formę śniadania prasowego.

„Wiele lat temu francuska marka LPG stworzyła unikalne urządzenia do naturalnej stymulacji i regeneracji komórkowej. Dzisiaj mam przyjemność zaprezentować Państwu najmłodsze dziecko w tej technologii, a jednocześnie najbardziej unikalne. Dzięki zastosowaniu najnowszego patentu od dzisiaj terapia staje się wielowymiarowa i jak żadna inna tak dopasowana do potrzeb Pacjenta”. Tak rozpoczął swoją prezentację

Dr Miracki, w której przybliżył wszystkim zaproszonym unikalny patent, stworzony po 30 latach badań nad tkankami, do ich naturalnej regeneracji i stymulacji.

Rewolucyjna technologia opracowana przez markę LPG pozwoliła połączyć w jednym zabiegu, w jednej głowicy trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych. Jednocześnie możemy redukować tkankę tłuszczową, wygładzać cellulit oraz ujędrniać skórę. Nowy patent pozwolił na skrócenie czasu zabiegu oraz uzyskanie mniejszej ilości powtórzeń w celu zoptymalizowania efektów terapii.

Nowa technologia jeszcze bardziej precyzyjnie i skutecznie pozwala na leczenie tkanki łącznej z pełnym poszanowaniem rodzaju skóry poddanej zabiegowi. Zwraca uwagę na jej delikatność, włóknistość czy brak elastyczności. To jedno z najlepszych narzędzi dla medycyny sportowej, fizjoterapii i medycyny estetycznej.

Katarzyna Nadolna, Dyrektor Generalna ITP S.A. reprezentująca markę LPG w Polsce podkreślała dodatkowo, że endermologie to nie tylko zabieg - to STYL ŻYCIA, który pozwala na długo zachować młody i atrakcyjny wygląd, dobre samopoczucie i zdrowie. To terapia, która jako jedna z nielicznych może być stosowana u kobiet w ciąży, po zabiegach operacyjnych, w tym również po zabiegach mastektomii u kobiet. A Alliance – jej zupełnie nowy wymiar odnajduje swoje powołanie w służbie zdrowiu i urody Pacjentów.

Po części oficjalnej wszyscy zaproszeni goście mogli zapoznać się z nową technologią w specjalnie przygotowanych na tę okoliczność gabinetach, mogli przetestować również ich skuteczność na sobie oraz uzyskać dodatkowe informacje na temat korzyści, mając przekonanie, że od dziś już nic nie będzie takie samo…

O technologii - endermologie® ALLIANCE

Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent enermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu (30 minut) oraz ilość powtórzeń zabiegu.

Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Wymagane dotychczas trzy różne ruchy głowicą zabiegową, dzięki nowemu patentowi łączącemu zmotoryzowaną rolkę i klapkę, zostały zastąpione przez prosty system styku głowicy ze skórą, co gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg, jednocześnie oddziałujący na 3 aspekty: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulity oraz ujędrnianie skóry stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Technologia Alliance została wyposażona w dodatkowe akcesoria - unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI), umożliwiający przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym, precyzyjnym dostosowywaniu się do jakości tkanki, jej delikatności, włóknistości, braku elastyczności itp. - Tablet, który pozwala kontrolować cały proces terapeutyczny, rozpoczynając od wprowadzenia danych pacjenta, poprzez diagnozę tkanki w obszarach zabiegowych oraz rekomendację protokołów zabiegowych z ustawieniem trybu leczenia. Gwarantuje to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu i możliwość dopasowania do różnych problemów terapeutycznych.

Alliance posiada moduł do zabiegów na twarz ERGOLIFT, która  dynamicznie stymuluje komórki skóry w obrębie twarzy i szyi aktywując wzrost produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Technologia Alliance dostępna jest w dwóch opcjach: wersja mobilna Alliance oraz wersja z łóżkiem Alliance LAB.

Wskazania: wyszczuplanie i modelowanie sylwetki, poprawa jędrności skóry na różnych obszarach, redukcja cellulitu, odmładzanie, działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze