1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Universkin™ kosmetyki szyte na miarę

Zobacz galerię 14 Zdjęć
5 czerwca 2017., w Fortach Mokotów w Warszawie, miała miejsce premiera prasowa francuskiej marki Universkin, kosmetyków szytych na miarę. Na konferencję zaprosili firma Croma Pharma (wyłączny dystrybutor Universkin w Europie) oraz Klinika Ambroziak, która jako jedyna w Polsce oferować będzie kosmetyki Universkin sygnowane logo Kliniki.

O kosmetykach Universkin, ich filozofii i wyjątkowości opowiedział Prezes Universkin Harry Arampatzis, który przybył do Polski specjalnie na to wydarzenie. W trakcie części oficjalnej spotkania, którą poprowadził Marcin Prokop, grupa ekspertów podzieliła się doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat trendów w pielęgnacji skóry panujących zarówno w Polsce jak i na świecie. Kluczowymi były opinie dr Marcina Ambroziaka i Joanny Ambroziak, którzy od lat z wielkim sukcesem prowadzą swoją klinikę. Na bieżąco mają możliwość poznawania i testowania nowości z dziedziny dermatologii i medycyny estetycznej, a mając kontakt z pacjentami, doskonale rozumieją ich potrzeby i oczekiwania.

W dyskusji wzięli też udział Roya Sobhani, Product Manager Universkin z Croma Pharma w Austrii oraz Katarzyna Potocka, Dyrektor Zarządzający Croma Pharma w Polsce.

UNIVERSKIN™ to produkty do pielęgnacji skóry zaprojektowane przez francuską firmę farmaceutyczną o tej samej nazwie. Powstały dzięki zespołowi wybitnych naukowców składającemu się z 2 dermatologów, 1 chirurga szczękowo-twarzowego, 2 chirurgów plastycznych, 1 patolog, 1 biolog i 1 chemik. Szefem zespołu i jednocześnie prezesem firmy jest farmaceuta, którego bez wątpienia można nazwać wielkim propagatorem innowacji. 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze