1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Tantum Rosa w Polsce świętuje 20-lecie!

21 czerwca 2017 r. w restauracji Villa Foksal firma Angelini Pharma Polska świętowała jubileusz 20-lecia marki Tantum Rosa. Galę poprowadziła artystka kabaretowa Katarzyna Pakosińska, która od lat osobiście angażuje się w akcje społeczne dotyczące profilaktyki i zdrowia intymnego Polek. Celem spotkania było przybliżenie historii firmy oraz leku Tantum Rosa, który został wprowadzony na polski rynek w 1997 r. Od tego czasu preparat z powodzeniem stosowany jest w ginekologii i położnictwie. Spotkanie było również doskonałą okazją, aby podziękować dziennikarzom, przedstawicielom czołowych mediów za wieloletnią współpracę i zaufanie, którym obdarzyli markę.

Zaproszonych gości powitał Andrzej Komor – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Produktów OTC. Andrzej Komor podkreślił, że 2017 rok jest przełomowy dla marki Tantum Rosa, gdyż od tego czasu Polki mają możliwość wyboru sposobu przygotowania i użycia leku. Zaprezentował też zgromadzonym gościom nową postać Tantum Rosa.

Historię leku Tantum Rosa przedstawił dziennikarzom Robert Nowak - Starszy Kierownik Produktu. Robert Nowak omówił również dwie postaci leku, które są dostępne na polskim rynku – Tantum Rosa saszetki oraz nowość Tantum Rosa roztwór dopochwowy do natychmiastowego użycia.

W jubileuszu uczestniczył również ekspert dr Jacek Tulimowski -  Specjalista Ginekolog – Położnik – Ultrasonolog – Kolposkopista, który poprowadził wykład na temat zdrowia intymnego kobiet, profilaktyki zdrowotnej. Pan doktor zwrócił uwagę, że każda kobieta niezależnie od wieku, sytuacji życiowej, w której się znajduje powinna pamiętać, że regularne dbanie o zdrowie intymne pozwala uniknąć poważniejszych chorób lub nawet uratować życie.

Finałem spotkania był specjalnie przygotowany na tę okazję jubileuszowy tort od marki Tantum Rosa.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze