1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Tantum Rosa w Polsce świętuje 20-lecie!

Tantum Rosa w Polsce świętuje 20-lecie!

21 czerwca 2017 r. w restauracji Villa Foksal firma Angelini Pharma Polska świętowała jubileusz 20-lecia marki Tantum Rosa. Galę poprowadziła artystka kabaretowa Katarzyna Pakosińska, która od lat osobiście angażuje się w akcje społeczne dotyczące profilaktyki i zdrowia intymnego Polek. Celem spotkania było przybliżenie historii firmy oraz leku Tantum Rosa, który został wprowadzony na polski rynek w 1997 r. Od tego czasu preparat z powodzeniem stosowany jest w ginekologii i położnictwie. Spotkanie było również doskonałą okazją, aby podziękować dziennikarzom, przedstawicielom czołowych mediów za wieloletnią współpracę i zaufanie, którym obdarzyli markę.

Zaproszonych gości powitał Andrzej Komor – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Produktów OTC. Andrzej Komor podkreślił, że 2017 rok jest przełomowy dla marki Tantum Rosa, gdyż od tego czasu Polki mają możliwość wyboru sposobu przygotowania i użycia leku. Zaprezentował też zgromadzonym gościom nową postać Tantum Rosa.

Historię leku Tantum Rosa przedstawił dziennikarzom Robert Nowak - Starszy Kierownik Produktu. Robert Nowak omówił również dwie postaci leku, które są dostępne na polskim rynku – Tantum Rosa saszetki oraz nowość Tantum Rosa roztwór dopochwowy do natychmiastowego użycia.

W jubileuszu uczestniczył również ekspert dr Jacek Tulimowski -  Specjalista Ginekolog – Położnik – Ultrasonolog – Kolposkopista, który poprowadził wykład na temat zdrowia intymnego kobiet, profilaktyki zdrowotnej. Pan doktor zwrócił uwagę, że każda kobieta niezależnie od wieku, sytuacji życiowej, w której się znajduje powinna pamiętać, że regularne dbanie o zdrowie intymne pozwala uniknąć poważniejszych chorób lub nawet uratować życie.

Finałem spotkania był specjalnie przygotowany na tę okazję jubileuszowy tort od marki Tantum Rosa.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze