1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Hashtag: Remigiusz Mróz powraca!

Hashtag: Remigiusz Mróz powraca!

Materiały prasowe
Materiały prasowe
Remigiusz Mróz to bez wątpienia jeden z najpłodniejszych polskich pisarzy. Zadebiutował 5 lat temu, dziś ma na koncie 25 powieści. To, że wyda kolejną książkę i że wydarzy się to szybciej niż później raczej nikt nie wątpił.

Twoja paczka już na ciebie czeka!” – brzmiała wiadomość, która wydawała się zwykłą pomyłką. Tesa nie spodziewała się żadnej przesyłki, niczego nie zamawiała w sieci – a nawet gdyby to zrobiła, z pewnością nie wybrałaby dostawy do paczkomatu. Jeśli nie musiała, nie wychodziła z domu.

Postanowiła jednak sprawdzić tajemniczą przesyłkę – i okazało się to największym błędem, jaki kiedykolwiek popełniła. Wpadła bowiem w spiralę zdarzeń, która miała zupełnie odmienić jej życie…

Gdy Tesa na nowo odkrywa swoją przeszłość, przez media społecznościowe przetacza się nowy trend. Kolejni internauci zamieszczają wpisy z hashtagiem #apsyda. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że osoby te od lat uznawane były za zaginione…

„Codziennie użytkownicy Twittera wysyłają około pięciuset milionów tweetów.

Gdyby nawet kilka z nich pochodziło od osób zaginionych, nigdy byśmy ich nie dostrzegli.”

Najnowsza powieść Remigiusza Mroza będzie wodzić czytelnika za nos do ostatniej strony. Zmusza do myślenia i podejmuje niełatwe tematy. Doskonały thriller psychologiczny!

Premiera 18 lipca!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze