1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Niespodzianka! Remigiusz Mróz w tę niedzielę na jedynym przedświątecznym spotkaniu w Warszawie

Niespodzianka! Remigiusz Mróz w tę niedzielę na jedynym przedświątecznym spotkaniu w Warszawie

Zobacz galerię 4 zdjęcia
Remigiusz Mróz postanowił zrobić przedświąteczną niespodziankę czytelnikom. Już w tę niedzielę o 13.00 spotka się z nimi w Big Book Cafe i opowie między innymi o wydanej właśnie książce „O pisaniu. Na chłodno“. Autor kryminałów sprzedawanych w milionach egzemplarzy przybliża w niej kulisy swojego warsztatu, odsłania się, ale trzyma w napięciu do ostatniej strony.

W Big Book Cafe o jego pisarstwie, bieganiu, legendarnej dyscyplinie, pracowitości, a także pomysłowości i przyszłości rozmawiać będzie Janek Niebudek, dziennikarz radiowej Trójki.

Pisarz odpowie na pytania czytelników i będzie podpisywał książki aż do ostatniego chętnego! Książkę „O pisaniu. Na chłodno“ można kupić na miejscu.

 

W tej książce Remigiusz Mróz daje się poznać od dotychczas skrzętnie skrywanej strony. Opisuje swoją pisarską drogę i trzyma czytelnika w napięciu niczym w jednym ze swoich najlepszych kryminałów. Odkrywa kulisy własnego warsztatu, a ostatecznie udowadnia, że każdy z nas nosi w sobie przynajmniej jedną nienapisaną książkę. Wszystko to robi na chłodno, ale także z przymrużeniem oka - dzięki czemu pozycja ta tonie tylko wyczerpujące kompendium pisarskie dla wszystkich, którzy myślą o stworzeniu własnej powieści, ale także porywająca, zabawna i momentami poruszająca lektura.

 

Niedziela, 10 grudnia o 13.00.

Wstęp jest wolny, na spotkanie można przychodzić od godz. 12.00. Big Book Cafe – nowe centrum literackie, ul. Dąbrowskiego 81

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze