1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. „Gliniarz z Beverly Hills” powraca! Netflix pokazał zwiastun 4. części kultowej komedii. Kiedy premiera?

„Gliniarz z Beverly Hills” powraca! Netflix pokazał zwiastun 4. części kultowej komedii. Kiedy premiera?

W gliniarza z Beverly Hills ponownie wcieli się Eddie Murphy. (Fot. materiały prasowe Netflix)
W gliniarza z Beverly Hills ponownie wcieli się Eddie Murphy. (Fot. materiały prasowe Netflix)
Już niedługo na Netflixie zobaczymy kolejną odsłonę przygód Axela Foleya. Zwiastun nowego „Gliniarza z Beverly Hills” właśnie pojawił się w sieci. Do gry wróci stara ekipa aktorów, w tym Eddie Murphy w roli głównej, ale pojawią się też nowe twarze. Zobaczcie, co wydarzy się w czwartej części kasowej komedii i na kiedy Netflix zaplanował premierę.

„Gliniarz z Beverly Hills: Axel F” – taki tytuł nosi nowa odsłona ikonicznej produkcji o policjancie z Detroit i jego kompanach. Film wraca na ekrany po 20 latach od ostatniej części i 30 (!) latach po premierze pierwszego filmu. Tym razem jednak nie obejrzymy obrazu w kinie, lecz w domu na kanapie, bo za produkcję komedii zabrał się Netflix. Czego możemy się spodziewać?

O czym będzie „Gliniarz z Beverly Hills 4”?

(Fot. materiały prasowe Netflix) (Fot. materiały prasowe Netflix)

Jak w swoich oficjalnych materiałach podaje Netflix, fabuła nowej części ponownie skupi się na tajemniczym spisku, który wymaga niekonwencjonalnych metod śledczych. Tu zdecydowanie przyda się spryt Axela Foleya (w tej roli Eddie Murphy). Gliniarz nie będzie jednak pracował sam, bo do rozwiązania sprawy zaprosi dawnych kolegów. W nowej odsłonie znowu zobaczymy policjantów Billego Rosewooda (w tej roli Judge Reinhold) i Johna Taggarta (John Ashton), a także Jeffreya Friedmana (Paul Reiser) i ekscentrycznego ulubieńca publiczności Serge’a (Bronson Pinchot).

(Fot. materiały prasowe Netflix) (Fot. materiały prasowe Netflix)

Obsadę zasilą także inne gwiazdy światowego kina, które wcielą się w zupełnie nowe role: córkę Axela Jane (Tailor Paige), detektywa Abbotta (Joseph Gordon-Levitt) oraz kapitana Cade'a Granta (Kevin Bacon).

Oto oficjalny opis filmu Netflixa:

„Detektyw Axel Foley (Eddie Murphy) znów patroluje ulice Beverly Hills. Razem z córką (Taylour Paige), której życie jest zagrożone, swoim nowym partnerem (Joseph Gordon-Levitt) i dawnymi kumplami, Billym Rosewoodem (Judge Reinhold) i Johnem Taggartem (John Ashton), postanawia udaremnić niecny spisek – i mocno podgrzać przy tym atmosferę”.

Zwiastun „Gliniarza z Beverly Hills 4”

Kiedy premiera „Gliniarza z Beverly Hills 4”?

Film „Gliniarz z Beverly Hills: Axel F” będzie można oglądać od 3 lipca na platformie Netflix.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze