1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Pociąg do Opery Krakowskiej

Pociąg do Opery Krakowskiej

W piątek, 1 lipca br. Opera Krakowska zagości na pokładzie PKP Intercity, zapraszając podróżnych do zapoznania się z ofertą artystyczną teatru oraz do obejrzenia najbliższych plenerowych spektakli na Wawelu w ramach trwającego XV Letniego Festiwalu Opery Krakowskiej OPERA POKOLEŃ-OPERA BEZ GRANIC.

Trasa promocyjna Opery rozpocznie się w pociągu „Fregata”, wyjeżdżającego z Dworca Głównego w Krakowie o godz. 8.00 i skończy pierwszy kurs w Warszawie. W powrotną stronę Opera będzie gościć w pociągu „Krakus”, wyjeżdżającym z Warszawy Centralnej o godz. 16.29 i kończącym swój kurs w Krakowie.

 

Dla podróżnych Opera przygotuje różne atrakcje:  krzyżówkę operową z nagrodami, możliwość wygrania biletów na spektakle, zapisanie się do newslettera, zdjęcia z osobami przebranymi w stylowe kostiumy, słodki poczęstunek.  Każdy z pasażerów otrzyma także gazetkę operową czy wydawnictwo książkowe.

Dodatkowo, podróżni, którzy zakupią w kasie Opery bilet na spektakle plenerowe Opery („Arie Oper Świata”, „Grand Pas…!”, „Faust”) otrzymają  10% rabatu przy okazaniu kasjerce biletu PKP z „operowym kursem”.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej podróży i na spektakle do Opery Krakowskiej!

Najbliższe spektakle

  • „Arie Oper Świata” – widowisko muzyczne 2, 3 lipca 2011, godz. 20.30 Dziedziniec Arkadowy  Zamku Królewskiego na Wawelu
  • „Grand Pas…!”  - gala baletowa 4 lipca 2011, godz. 20.30 Dziedziniec Arkadowy  Zamku Królewskiego na Wawelu
  • „Faust” Ch. Gounoda 7, 8 lipca 2011, godz. 20.30 Dziedziniec Arkadowy  Zamku Królewskiego na Wawelu. Zakończenie XV Letniego Festiwalu Opery Krakowskiej OPERA POKOLEŃ-OPERA BEZ GRANIC

Zapraszamy!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze