1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Restauracja przyjazna dzieciom

Restauracja przyjazna dzieciom

Już w najbliższą niedzielę ruszają cotygodniowe warsztaty tematyczne dla dzieci w restauracji Benihana. 8 stycznia rozpoczną się pierwsze zajęcia z tworzenia orgiami. Początek zajęć planowany jest na godzinę 14:00, wstęp na zajęcia jest bezpłatny.

Warsztaty dla dzieci, kącik zabaw i animator – to propozycja Benihany na rodzinne spędzenie czasu w klimacie Kraju Kwitnącej Wiśni. Wspólny posiłek przygotowany na tepanie – płycie służącej do przyrządzania grillowanych potraw – to nie tylko smaczny pomysł na niedzielny obiad, ale także jedyny w swoim rodzaju kulinarny pokaz azjatyckiej kuchni.

Z myślą o najmłodszych twórcy restauracji przygotowali specjalny kącik zabaw a w nim co tydzień inne warsztaty. W każdą niedzielę w kąciku jest wykwalifikowana animatorka, która zadba o to, by dzieci nie nudziły się podczas rodzinnego obiadu, a także żeby miały możliwość zabawy z rówieśnikami. W kąciku znalazły się między innymi zabawki edukacyjne z sklepu Mimbla, a także pluszaki i gry przygotowane z myślą o dzieciach w różnym wieku. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych jest warsztat tworzenia zabawek z dmuchanych balonów, które po obiedzie dzieci mogą wziąć ze sobą do domu. Każde dziecko otrzyma kolorowankę Benihany, wypełniając ją bierze udział w konkursie, w którym do wygrania jest darmowa kolacja dla znajomych dzieci.  Skomponowane  zostało także specjalne KIDS Menu – dostosowane do ulubionych smaków najmłodszych gości. Wszystkie dzieci od razu po przyjściu do restauracji dostają także specjalną czapkę szefa kuchni z licznymi grami i zabawami, która umili czas podczas pobytu w restauracji.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze