1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Ariel + Touch of Lenor – głębokie czyszczenie i długotrwała świeżość

Ariel + Touch of Lenor – głębokie czyszczenie i długotrwała świeżość

Zapach czystego prania wywołuje pozytywne emocje: odpręża i dodaje energii. Nowy Ariel + Touch of Lenor dzięki specjalnym technologiom nie tylko doskonale czyści ubrania, ale również aktywuje zapach przy każdym ruchu wzmacniając przyjemność, jaką jest delektowanie się świeżością.

Jest coś magicznego w zapachu dopiero co wypranych ubrań, prawda? Aromat świeżości daje ukojenie i poczucie relaksu. Według przeprowadzonych niedawno badań konsumenci deklarują, że zapach prania jest jedynym z najważniejszych sygnałów czystości, która dobroczynnie działa na nasze samopoczucie. Kiedy wokół nas panują porządek i czystość, odczuwamy mniejszą ilość negatywnych myśli czy zmartwień. Odwrotnie działa bałagan – badania naukowe pokazują, że osoby przebywające w nieładzie mają zwiększone stężenie hormonu stresu. Pozytywne uczucia – przyjemności, czystości, błogości – towarzyszą nam, kiedy wyjdziemy spod prysznica albo wejdziemy do świeżo wysprzątanego mieszkania. Nie dziwi zatem fakt, że powstają perfumy, które pachną jak czyste pranie.

Nic nie zastąpi jednak zapachu, który jest mieszanką czystości, będącej efektem skuteczności detergentów usuwających zanieczyszczenia, z aromatami ulubionego płynu do płukania tkanin.

Dlatego Ariel połączył siły z marką Lenor i stworzył zupełnie nową linię produktów Ariel + Touch of Lenor, które są gwarancją nieskazitelnej czystości spod znaku Ariela oraz długotrwałej świeżości inspirowanej zapachami Lenor.

Nowoczesne formuły produktów, pozwalają na doskonałe czyszczenie nawet w niskiej temperaturze i krótkim cyklu prania. System świeżości aktywowany dotykiem (Touch-Activated Freshness System®) oraz wyższa zawartość perfum zapewniają zauważalnie dłużej utrzymujący się na ubraniach zapach świeżości, uwielbiany przez konsumentów.

Płyn i kapsułki Ariel + Touch of Lenor dostępne są w dwóch wersjach zapachowych: Amethyst Flower i Fresh Air.

Zapach Amethyst Flower to koktajl orzeźwiającej bergamotki oraz eterycznego bukietu delikatnych frezji i świetlistego jaśminu. Kojące nuty w tle otulają aksamitnym ciepłem i sprawią, że każdy może się poczuć pewnie i komfortowo przez cały dzień.

Kompozycja Fresh Air to świeży i energetyczny zapach, inspirowany płynami do płukania Lenor, który charakteryzuje się akordami morskimi oraz nutami niebiańskich cytrusów i czystej bryzy. Pozwala poczuć zapach ubrań suszonych na świeżym powietrzu.

[1] Marka Ariel wykorzystuje Ocenę Cyklu Życia (LCA) produktu, aby lepiej zrozumieć cały proces powstawania i użytkowania produktów do prania i zmierzyć ich wpływ na środowisko na każdym etapie. LCA pokazuje, że średnio 60% śladu węglowego prania pochodzi z fazy użytkowania, która obejmuje energię elektryczną wykorzystywaną do podgrzewania wody. W związku z tym obniżenie temperatury prania jest najważniejszą rzeczą, jaką można zrobić, aby zmniejszyć wpływ prania na środowisko.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze