1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Tao Tao SPA, czyli pasja z duchem orientu

Tao Tao SPA, czyli pasja z duchem orientu

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Bali – Wyspa Bogów – jedna z najchętniej odwiedzanych destynacji na świecie.
(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

To właśnie tutaj założyciele Tao Tao SPA Michał Terlecki i Łukasz Pruszczyk zafascynowali się sztuką masażu balijskiego, którego początki sięgają tysiąca lat. Balijczycy, uważani za najbardziej szczęśliwe osoby na świecie, wierzą że masaż ten łagodzi wiele dolegliwości w ciele człowieka.

Pasja do kultury Bali przerodziła się w powstanie balijskiego SPA, które tworzy polsko-indonezyjski zespół. Wielka rodzina Tao Tao SPA dba nie tylko o to, aby każdy masaż był wspaniały, ale również o to, aby wizyta w naszych salonach była wyjątkowym doświadczeniem.

Masażystki w Tao Tao SPA są prawdziwymi mistrzyniami w swoim zawodzie. Są one szczegółowo selekcjonowane w najlepszych szkołach masażu. Dla właścicieli kluczowe są nie tylko umiejętności terapeutek, ale również najwyższy standard obsługi gości.

Oprócz znakomitego wykształcenia, wszystkie mistrzynie mogą pochwalić się przynajmniej kilkuletnim doświadczeniem w pracy w najbardziej luksusowych SPA oraz hotelach na całym świecie. W salonach Tao Tao SPA czeka na Państwa kilkadziesiąt doświadczonych terapeutek z Bali. Specjalnością masażystek są masaże balijskie, a także masaże tajskie i certyfikowany lifting twarzy Kobido, w tym również w wersji z tzw. tapingiem twarzy. Masaż balijski jest polecamy w szczególności wszystkim tym, którzy marzą o totalnym relaksie, wewnętrznym odpoczynku i fizycznym ukojeniu. Masaż ten przyniesie długo wyczekiwane uczucie całkowitej regeneracji.

„Masaż balijski nie tylko służy odprężeniu i uzyskaniu wewnętrznej harmonii, ale również wpływa pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie” – mówi Łukasz Pruszczyk, jeden z założycieli marki Tao Tao Balijskie SPA.

Mistrzynie mogą poszczycić się również umiejętnościami w klasycznym masażu tajskim czy masażu tajskim olejkowym. Ten popularny wśród miłośników Tajlandii masaż zawiera w sobie elementy rozciągania i pasywnej jogi. Spa w swojej bogatej ofercie posiada również wiele ciekawych rytuałów i aromatycznych zabiegów.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Tao Tao SPA to również wyjątkowe wnętrza, w których znajdują się oryginalne meble, dekoracje i tkaniny z Indonezji. Salony są urządzane przez dekoratorów, którzy połączyli oryginalne balijskie elementy z europejską elegancją i luksusem. W obiektach Tao Tao SPA nie zabrakło również pamiątek z azjatyckich podróży właścicieli.

„W naszych balijskich SPA dbamy nie tylko o najwyższą jakość masaży wykonywanych przez wyselekcjonowane mistrzynie z Bali. Dążymy przede wszystkim do tego, aby nasi goście otrzymali wyjątkowe doświadczenie związane z wizytą w SPA, tak by każdy z nich czuł wyjątkową opiekę ze strony naszego zespołu” – dodaje Michał Terlecki.

„To nasz czas. Marka rośnie w siłę i w jakość. W 2024 roku zaplanowaliśmy otwarcie kilku kolejnych lokalizacji, tak aby każdemu było do Nas po drodze. Co rusz pojawiają się też nowe udogodnienia dla Gości. Obsługa jest na najwyższym poziomie, Gość jest u Nas najważniejszy, i zawsze zaopiekowany z najwyższą troską. Tao Tao SPA posiada już 12 salonów w całej Polsce, w tym dwa nowo powstałe w Warszawie na Powiślu i Saskiej Kępie. Wszystkie salony Tao Tao SPA są magiczne. Już od wejścia poczują Państwo wspomnianą unikalność i zaangażowanie wszystkich wokół” – dodają właściciele SPA.

Właśnie tak powinna wyglądać ta wspaniała podróż na Bali, zaklęta w Tao Tao SPA.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze