1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Powraca podcast „Ja i moje przyjaciółki idiotki”. Posłuchajcie premierowego odcinka

Powraca podcast „Ja i moje przyjaciółki idiotki”. Posłuchajcie premierowego odcinka

Okładka premierowego odcinka nowego sezonu podcastu „Ja i moje przyjaciółki idiotki” Joanny Okuniewskiej. (Fot. Materiały prasowe Netflix)
Okładka premierowego odcinka nowego sezonu podcastu „Ja i moje przyjaciółki idiotki” Joanny Okuniewskiej. (Fot. Materiały prasowe Netflix)
Po dwóch latach przerwy powraca seria „Ja i moje przyjaciółki idiotki” prowadzona przez najsłynniejszą polską podcasterkę Joannę Okuniewską. Czeka nas kolejne 12 odcinków pełnych idiotkowania, a pierwszy z nich, powstały we współpracy z Netflixem, jest już dostępny na platformach podcastowych i YouTubie, co ogłosiła autorka na swoim Instagramie.

„Moja misja dobiegła końca. […] Szukałam różnych pomysłów na odświeżanie tego formatu – w planach było zrobienie Idiotkowej Olimpiady, potem formatu opisywania wszystkich relacji jednej osoby. Ale to nadal nie było to, czego szukałam! Powód okazał się prosty – moja misja dobiegła końca :) Powiedziałam wszystko, co chciałam powiedzieć. Opowiedziałam setki historii. To, co najbardziej mnie »grzało«, już zostało wysłuchane. To koniec!” – napisała Joanna Okuniewska w styczniu 2022 r. na swoim Instagramie, gdy podjęła decyzję o zakończeniu serii „Ja i moje przyjaciółki idiotki”. Rzeczywistość okazała się jednak inna i królowa polskich podcastów postanowiła wznowić swoje dzieło. Jak poinformował Netflix: „Pomysł powrotu do pierwszego formatu nieśmiało pojawił się już w listopadzie poprzedniego roku, brakowało tylko odpowiedniego impulsu. Rozstanie po długoletnim związku, ocean singielstwa i odnalezienie miłości na nowo w kobiecie producentce muzycznej Natalii Zamilskiej sprawiły, że jej miłosne rozterki nabrały niespotykanych dotąd barw”.

Nowy sezon „Ja i moje przyjaciółki idiotki” – o czym będzie?

Start nowej serii Okuniewska ogłosiła dziś w poście na swoim instagramowym profilu @tu_okuniewska.

Jak wiemy, pierwszy odcinek powstał we współpracy z Netflixem i dotyczy sensacyjnych wątków miłosnych w trzecim sezonie serialu „Bridgertonowie”:

„Kochani, stężenie dramy na liczbę minut w tym serialu jest bardzo wysokie! Tyle miłosnych zawirowań, mezaliansów, ukrywanych tożsamości, zdrad, swatek, ukrywanych miłości, wtrącających się starych, że ja się naprawdę ubawiłam. Jest mnóstwo wątków, przy których mam ochotę krzyczeć: TO PRAWDA, LUDZIE IDIOTKOWALI OD ZAWSZE!” – pisze Joanna Okuniewska.

Kolejny odcinek nowego sezonu, który ma być inspirowany serialem „Bridgertonowie”, opublikowany zostanie 12 czerwca, na cztery dni przed premierą drugiej części trzeciego sezonu. Daty i tematyka pozostałych odcinków nie są jeszcze znane, ale wiemy już, że „w nowym sezonie słuchacze i słuchaczki odnajdą wszystkie formaty, które pokochali w poprzednich seriach. Posłuchamy więc zarówno o typach związkowych osobowości (»typ zapałka«), o czerwonych flagach w nas samych, o pierwszej pomocy po rozstaniach i o szukaniu miłości w nowych okolicznościach życiowych”.

Nie tylko „Ja i moje przyjaciółki idiotki”

„Ja i moje przyjaciółki idiotki” jest jednym z najpopularniejszych polskich podcastów, który zachwycił słuchaczy i słuchaczki. Do tej pory doczekał się 41 odcinków, które zostały wysłuchane kilkadziesiąt milionów razy, a na jego podstawie powstały książka i audiobook. Autorka prowadzi także inne serie: „Matka matce”, o swoim doświadczeniu macierzyństwa, oraz „Tu Okuniewska” – o codzienności życia w Reykjaviku.

Czytaj także: Joanna Okuniewska, czyli dziewczyna, której podcasty biją rekordy popularności

Wysłuchajcie najnowszego odcinka „Ja i moje przyjaciółki idiotki” na Spotify:

Źródło: materiały prasowe Netflix

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze