Horoskop miłosny dla Lwa

Horoskop.milosny-zwierciadlo.pl
123rf.com

W lutym w twoim partnerskim sektorze lśni planeta miłości. W już istniejących związkach będzie spokojnie i miło.
Wykorzystaj pomoc Wenus, która jest niezastąpionym doradcą w sprawach mody i urody. Kup sobie coś twarzowego, zmień fryzurę lub makijaż. Czas ten służyć będzie tym parom, które postanowią się rozruszać. Potrzebujecie zmiany dekoracji. Kilkudniowy wyjazd będzie bardzo przyjemny. Obudzą się namiętności, nawet te nieco… wystygłe. Najlepsza passa trwa do wakacji. Wprawdzie za sprawą Saturna czasem pojawi się jakiś problem do rozwiązania, jednak nie ma powodu do obaw. Jeżeli zaś Amor jeszcze nie trafił celnie do twego serca – do wakacji znajdujesz się pod prawdziwym obstrzałem i nie będziesz narzekać na brak powodzenia! Nie siedź więc w czterech ścianach, swój ideał spotkać możesz tam gdzie gwar i tłok. Warto uczestniczyć w spotkaniach towarzyskich, przyjmować zaproszenia na imprezy. Nie przegap szczęścia, które na ciebie czeka! Sprzyja ci Jowisz, więc może wkrótce założysz obrączkę na palec?!

ONA LEW – ON BARAN – Uważasz, że twoja obecność w łóżku mężczyzny jest dla niego wystarczającym wyzwaniem. Baran nie potrzebuje wielkiej zachęty, więc problemów raczej nie będzie. Nie będzie też wielkich uniesień. Wam jednak do szczęścia wystarczy po prostu zdrowy i radosny seks.

ONA LEW – ON BYK – Początek bywa obiecujący. Ty założysz dla niego najpiękniejszą bieliznę, jaką widział, on zachwyci cię swoim ars amandi, a ciąg dalszy potwierdzi, że jest mistrzem. Gdzie tkwi problem? Zajęta swoim orgazmem, możesz zapomnieć mu się odwzajemnić. Gdy wejdzie ci to w nałóg, Byk straci zapał.

ONA LEW – ON BLIŹNIĘTA – Podobna bezceremonialność uczyni waszą erotyczną przygodę bezstresową, radosną i pełną fantazji. Dopóki on z zapałem inicjować będzie erotyczne gry i zabawy, dopóty ty z równą chęcią będziesz w nich uczestniczyć.

ONA LEW – ON RAK – Aby mogło się udać, ty musisz dać z siebie nieco więcej niż zazwyczaj. On lubi wiedzieć, że kobieta, z którą jest w łóżku, należy do niego naprawdę. Twoją rolą jest dać mu odczuć, że nie tylko twoje zadowolenie się tu liczy.

ONA LEW – ON LEW – On traktuje akt seksualny jak wielkie wydarzenie z jego udziałem w roli głównej. Ty wolałabyś mieć poczucie, że to… twój spektakl. Jeśli dogadajcie się w tej kwestii, reszta powinna pójść znakomicie. Seks w pełnym świetle niczym na wielkiej scenie, zachowania nie stroniące od romantyzmu i dramatyzmu….

ONA LEW – ON PANNA – Jeśli przywołamy na myśl obraz pazia i królowej, mamy gotowy wizerunek tej pary. Ty lubisz dominować, robisz to jednak w sposób, który może Pannie odpowiadać. Choć robisz to wszystko dla siebie, on też nie będzie zawiedziony.

ONA LEW – ON WAGA – Oczekujesz od mężczyzny, by stworzył scenerię godną królowej. On wie, jak to zrobić. Będziecie się kochać po królewsku. Ty będziesz tak zachwycona, że spełnisz jego pragnienia. Oczywiście, aby wiedział, jak bardzo bywasz wspaniałomyślna.

ONA LEW – ON SKORPION – Na początku wasze noce rozświetlają prawdziwe ognie. Pożądliwość Skorpiona zaspokaja twoją miłość własną. Kłopoty zaczynają się, gdy on ujawnia skłonność do seksualnej dominacji. Królowa niewolnicą? Nic z tego. To oznacza koniec romansu.

ONA LEW – ON STRZELEC – Temperatura w waszej sypialni może stać się przyczyną globalnego ocieplenia. Oboje macie radosne nastawienie do seksu. Brak zahamowań Strzelca pobudza twoją miłosną naturę. To go zachwyci, a jak wiadomo, zachwyt najbardziej nakręca ciebie.

ONA LEW – ON KOZIOROŻEC – Ty nie masz zwyczaju dopominać się względów, on rzadko sypie komplementami. W łóżku więc nie ma co liczyć na bonus. Rezultat? Orgazm w skali średniej stanów niskich. Po przelotnym całusie „na do widzenia” ten rozdział zamknie się na zawsze.

ONA LEW – ON WODNIK – Zachwyt, którego oczekuje Lwica, wydają się Wodnikowi farsą. Jego „normalność”, tobie kojarzy się raczej z chłodem lub brakiem manier. Wstępne iskrzenie będące efektem przyciągania przeciwieństw szybo zamieni się w odpychanie.

ONA LEW – ON RYBY – W łóżku potrzebny jest dowódca lub pełna zgodność. Wy nadajecie na innych falach. On działa instynktownie, lecz od partnerki oczekuje, by reagowała na sygnały. Ty masz własny scenariusz. Noc mija, a nieporozumienie trwa.