1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Wnętrza
  4. >
  5. Technologia inspirowana sztuką – prezentacja klimatyzatorów LG o wyjątkowym designie, połączona z wystawą fotografii w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie

Technologia inspirowana sztuką – prezentacja klimatyzatorów LG o wyjątkowym designie, połączona z wystawą fotografii w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie

Fot. Materiały partnera
Fot. Materiały partnera
20 czerwca w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie odbyło się wyjątkowe wydarzenie, podczas którego firma LG przedstawiła najnowsze modele klimatyzatorów z serii ARTCOOL i DUALCOOL. Prezentacja została wzbogacona wystawą zdjęć cenionej artystki, Ewy Krasuckiej, specjalizującej się w fotografii tańca.

Podczas wydarzenia goście mieli okazję zapoznać się z klimatyzatorami LG z serii ARTCOOL i DUALCOOL, które stanowią doskonałe połączenie nowoczesnej technologii i eleganckiego designu. Prezentacja urządzeń w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej podkreśliła ich wyjątkowy charakter, a uczestnicy wydarzenia mogli doświadczyć, jak nowoczesna technologia może łączyć się ze sztuką.

Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Integralną częścią prezentacji produktów LG była wystawa zdjęć Ewy Krasuckiej – artystki, która od dwudziestu lat specjalizuje się w filmowaniu i fotografowaniu tańca. Zaprezentowane prace ukazywały sylwetki tancerzy i piękno przedstawień baletowych oraz operowych. Fotografie doskonale komponowały się z eleganckimi wnętrzami Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, tworząc harmonijną całość z ekspozycją klimatyzatorów LG.

Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Energooszczędne klimatyzatory LG ARTCOOL Gallery LCD i Photo wyróżniają się designem pasującym do każdej przestrzeni. Dzięki wyposażeniu modelu LG ARTCOOL Gallery LCD w ekran możliwe jest wyświetlanie obrazów, a także przesyłanie zdjęć ze smartfona, natomiast w wersji Photo można prezentować ulubione dzieła. Klimatyzatory z serii ARTCOOL to nie tylko wydajne urządzenia, zapewniające komfortowe warunki w pomieszczeniach, ale także element wystroju wnętrz, co doskonale pokazują poniższe wizualizacje projektu Paweł Jurkiewicz Studio we współpracy z adpo studio Adriana Ponikiewska.

Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Na potrzeby zaprezentowania walorów estetycznych klimatyzatora LG ARTCOOL Gallery zaprojektowano dedykowane kamieniczne wnętrze. Nastrój części dziennej został celowo stworzony tak, aby pokazać, że nawet tak techniczny element jak klimatyzator może komponować się z klasycznym mieszkaniem. Dzięki właściwościom technicznym, klimatyzator może wisieć już 150 cm nad podłogą, zupełnie jak rama z obrazem czy zdjęciem, do którego LG ARTCOOL Gallery nawiązuje. Urządzenie, które zwykle w projektowanych wnętrzach jest maskowane dziś może stanowić element dekoracyjny. Daje to projektantowi pełną swobodę w wyborze lokalizacji klimatyzatora. Z jednej strony może zapewnić najbardziej wydajne działanie jednostki, z drugiej strony nie musi się martwić, że produkt wizualnie zaburzy harmonię zaprojektowanego wnętrza – powiedział Paweł Jurkiewicz, projektant wnętrz.

Za sprawą eleganckiego wzornictwa i matowego wykończenia, funkcję estetycznego elementu wyposażenia nowoczesnego wnętrza może pełnić też klimatyzator LG DUALCOOL Premium Soft Air, który swoją pracę dostosowuje do potrzeb domowników. Dysponując podwójnym nawiewem, szybko i optymalnie reguluje temperaturę, nie narażając domowników na odczuwanie zbyt intensywnego chłodu.

Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Pod designerską oprawą klimatyzatory LG wyposażone są w zaawansowane technologie takie, jak funkcja kW Manager, która pomaga w zarządzaniu zużywaną energią, czy filtry powietrza z jonizatorem. Modele DUALCOOL cechują się wysoką klasą efektywności energetycznej A+++ zarówno w trybie grzania jak i chłodzenia, dodatkowo mają też czujniki obecności użytkowników czy otwartego okna, które ograniczają niepotrzebne zużycie energii. Klimatyzatory te mają możliwość ustawienia bardzo delikatnego nawiewu Soft Air, który będzie subtelnie otaczał domowników komfortową temperaturą powietrza. Wszystkie klimatyzatory LG mają wbudowane Wi-Fi, które pozwala na wygodne zdalne sterowanie pracą urządzenia aplikacją ThinQ w dowolnym miejscu i czasie.

Firma LG kolejny raz udowadnia, że jej produkty łączą w sobie innowacje z najwyższej jakości wzornictwem, oferując rozwiązania, które – w myśl hasła „Life’s Good” – wzbogacają i ułatwiają codzienne życie użytkowników.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze