1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

The Polish Arts Festival w Wielkiej Brytanii

Od 26 sierpnia do 4 września 2011 w Wielkiej Brytanii odbywać się będzie The Polish Arts Festiva. Wśród atrakcji m.in. wystawy, warsztaty tradycyjnego polskiego tańca i rzemiosła, pokazy filmów i "wirtualna" przejażdżka rowerowa po Sopocie.

Jednym z głównych wydarzeń festiwalu jest Polski Picnic, podczas którego odbędą się warsztaty tradycyjnego polskiego tańca i rzemiosła oraz pokazy polskich filmów krótkometrażowych w TAP Galleries.

Podczas tegorocznego Polish Arts Festival odbędzie się również występ poznańskiego Teatru Porywacze Ciał, wystawa "Homeless Gallery/Galerii Bezdomnej", mural autorstwa Iwony Zając, a także "wirtualna" przejażdżka rowerowa po Sopocie, który zmaterializuje się na nabrzeżu w Southend (uczestnicy będą zachęcani do jazdy na rowerach napędzających projektor, który będzie z kolei wyświetlał filmy nakręcone w Sopocie w lipcu tego roku).

Do miasta zawita też Teatr Lalek, nie zabraknie słynnego krakowskiego Lajkonika. Na zakończenie The Polish Arts Festiwal, podczas wielkiego otwartego spotkania w Priory Park zobaczyć, będzie można zobaczyć pokaz tradycyjnych polskich tańców.

Więcej informacji na stronach .

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze