1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Słodkie warsztaty

123rf
123rf
Rozpoczęły się zapisy na pierwsze w Trójmieście Profesjonalne Warsztaty Kulinarne prowadzone przez Tomasza Dekera, które skierowane do wszystkich fanów czekolady, tart, ciast, babeczek i deserów, a także pasjonatów tradycyjnej kuchni w mistrzowskim wydaniu.

Początkowe spotkania skupione będą wokół wariacji z deserami, a następne wzbogacone zostaną spotkaniami z najlepszymi szefami kuchni z całej Polski Tajniki dobrego smaku przekazywane będą w tygodniu w godzinach wieczornych oraz w weekendy cztery razy w miesiącu w Hotelu Kuracyjnym w Gdyni.

Warsztaty to okazja podszlifowania swoich umiejętności bądź nauki od podstaw pod nadzorem Tomasza Dekera, najlepszego z cukierników oraz najlepszej jakości produktów regionalnych.

Podczas Warsztatów gwarantowane są wszystkie niezbędne składniki, a grupy fanów gotowania i pieczenia liczyć będą maksymalnie 14 osób a trwac będa od 3-4h. Warsztaty są płatne i uwiecznione zostaną dyplomem wraz z przepisami.

Aktualny program warsztatów zapowiada się następująco:

1.10.2011 godz: 17-20 - Wariacje na temat czekolady: praliny, trufle, ciasta czekoladowe, torty i suflety czekoladowe 9.10.2011 godz. 16-19 - Serniki i serniczki na polskich serach jak i mascarpone, serniki amerykańskie na philadelphi, zastosowanie jogurtu greckiego w deserach typu light 27.10.2011 - godz: 18-21  - Polska jesień i jej owoce: jabłka, gruszki, pigwa, śliwki, malina, jeżyna, rokitnik, jarzębina 29.10.2011 - godz: 17-20 - Wariacje na temat czekolady: praliny, trufle, ciasta czekoladowe, torty i suflety czekoladowe

 

Miejsce:  Al. Zwycięstwa 255, 81-525 Gdynia Koszt powyższych warsztatów: 300 zł / osobę Ze względu na bardzo duże zainteresowanie liczy się kolejność wpłat.

W cenę warsztatów wliczone są produkty. Uczestnicy aktywnie przy swoich stanowiskach przygotowywać będą wybrane desery według poleceń i wskazówek. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, receptury oraz niespodziankę. Dla osób spoza Trójmiasta gwarantujemy specjalne zniżki w Hotelu Kuracyjnym.

Informacje oraz Zapisy na warsztaty: kulinarne.warsztaty@gmail.com Nasz profil na Facebooku: 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze