1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Niezapomniana majówka z hapipożyczką

Niezapomniana majówka z hapipożyczką

Majówka to idealny moment na wycieczkę miejską. (Fot. iStock)
Majówka to idealny moment na wycieczkę miejską. (Fot. iStock)
Nie masz planów na majówkę? Nic straconego, ciągle masz szansę na zaplanowanie romantycznej wycieczki, albo podróży pełną przygód w ciepłym zakątku Europy. Długi weekend można spędzić na wiele sposobów, wszystko zależy od pomysłowości i zasobności portfela. Z pomocą może przyjść oferta marki hapipożyczki.

Sposób spędzenia długiego majowego weekendu często jest uzależniony od zasobności portfela. Jeśli ktoś chce zafundować sobie niezapomniany wypoczynek, na przykład podróżując po Europie, potrzebuje większej gotówki. Najszybciej i najłatwiej można ją zdobyć, zaciągając . W ten sposób pożyczymy nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, które spłaca się w dogodnych ratach. Takim zastrzykiem gotówki można sfinansować wypoczynek w odległym zakątku świata – podkreśla przedstawiciel hapipożyczki. Marka przygotowała kilka pomysłów na niezapomnianą majówkę 2019.

Majówka z biurem podróży Wycieczka zarezerwowana w biurze podróży ma wiele zalet. Wszystkie formalności załatwia touroperator: od przejazdu, hotelu, po polisę ubezpieczeniową. W tym roku najpopularniejsze są wycieczki do Turcji - za pobyt all inclusive w 5-gwiazdkowym hotelu zapłacimy średnio 3000 zł za osobę. W niższym standardzie, czyli 4-gwiazdkowym, koszt podróży wyniesie około 2000 zł za osobę. Dużym zainteresowaniem wśród klientów biur podróży cieszy się również Grecja - tam wypoczynek w 4-gwiazdkowym kosztuje około 2100 zł za osobę.

Jeśli ktoś nie nastawia się na wypoczynek na plaży lub przy basenie i woli zwiedzać, powinien wziąć pod uwagę wycieczkę objazdową. Dokąd pojechać? W tym roku największą popularnością cieszą się Włochy (Rzym i Wenecja) oraz Hiszpania z wybrzeżem Costa Brava. Koszt pięciodniowej wycieczki objazdowej zaczyna się od 1249 zł za osobę, gdy podróżuje się autokarem. W przypadku samolotu trzeba zapłacić więcej - od 2199 zł za osobę.

Majówka dla aktywnych Osoby lubiące wypoczywać aktywnie, nastawione na przygody i wysiłek fizyczny, mogą wybrać się na ekstremalną wycieczkę po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej połączonej ze spływem kajakowym. Podczas tej wyprawy uczestnicy mogą zwiedzać ruiny jurajskich zamków na Szlaku Orlich Gniazd (Pieskowa Skała, Ojców, Rabsztyn, Ogrodzieniec), wędkować, a także wędrować tamtejszymi szlakami turystycznymi.

W trakcie majówki można wybrać się także na obóz zwiększający kondycję, który obejmuje dużo intensywnych i różnorodnych ćwiczeń fizycznych na świeżym powietrzu. Osoby lubiące żeglować mogą spędzić weekend majowy na Mazurach, gdzie dostępne są także kursy żeglarskie. Natomiast miłośnicy wspinaczki wysokogórskiej mogą wybrać się w Tatry, gdzie będą mieli szansę sprawdzenia się w górach wysokich i na trasach trudnych, a wszystko to pod okiem doświadczonych instruktorów.

 Majówka na Mazurach. (Fot. iStock) Majówka na Mazurach. (Fot. iStock)

Romantyczna majówka dla dwojga Zakochani mogą wykorzystać weekend majowy na wypoczynek lub romantyczną podróż we dwoje. W naszym kraju nie brakuje uroczych zakątków na takie wyprawy. Na przykład można wybrać niezwykły zamek Dubiecko na Podkarpaciu. W cenie 180 zł za osobę otrzymamy nocleg, wyżywienia i różne atrakcje (np. degustacja win, koncerty, biesiadowanie przy ognisku, możliwość wypożyczenia rowerów lub kajaków). Na romantyczną majówkę zakochani mogą wybrać się nad polskie morze, na przykład do Mielna. Płacąc 600 zł za osobę, można tam spędzić kilka nocy w domku na wodzie. Dodatkowo właściciele obiektu zapewniają wyżywienie, butelkę wina na powitanie, możliwość grillowania, a także korzystanie ze sprzętu do pływania i innych atrakcji.

Majówka to idealny czas na wypoczynek na Mazurach, ale tym razem z akcentem romantycznym. Weekend w Mikołajkach w dwuosobowym apartamencie to koszt około 575 zł za osobę. W tej cenie zakochani otrzymują najczęściej nie tylko wyżywienie, ale także możliwość uczestniczenia w różnych wydarzeniach i korzystania ze SPA. Właściciele obiektów przeważnie organizują również pikniki z grillem, wieczorne ogniska, a nawet zawody sportowe dla par.

Majówka, dzięki dodatkowym dniom wolnym, może stać się krótkim urlopem wypoczynkowym. Korzystając z pięknej pogody, można zafundować sobie atrakcyjny wyjazd zagraniczny lub zdecydować się na jeden z polskich kurortów. Nie trzeba nawet martwić się o środki na taki wypoczynek dzięki pożyczce na raty hapipożyczki.

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze