1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Zegarki Suunto - zegarki do zadań specjalnych!

Zegarki Suunto - zegarki do zadań specjalnych!

Po lewej: Zegarek Suunto 9 Baro Black + HR. Po prawej: Zegarek Suunto Spartan Sport HR Wrist All Black (materiały prasowe Suunto)
Po lewej: Zegarek Suunto 9 Baro Black + HR. Po prawej: Zegarek Suunto Spartan Sport HR Wrist All Black (materiały prasowe Suunto)
Zobacz galerię 5 zdjęć
Chcesz poprawić sprawność fizyczną? Wybierz zegarek sportowy Suunto. Tym hasłem mógłby reklamować swoje produkty znany, fiński producent. Okazuje się bowiem, że zegarki Suunto są czymś więcej, niż zwykłymi czasomierzami. Nie można też myśleć o nich jak o gadżetach z rozbudowanymi funkcjami do pomiaru i zapisu danych. To niewielkie, noszone na ręku mini komputery ze stwarzającym ogromne możliwości oprogramowaniem. Pomagają przekraczać własne bariery i poprawiać osiągi sportowe.

Zegarki Suunto — co musisz wiedzieć o tej firmie?

Firma Suunto to niekwestionowany, światowy lider produkujący wysokiej jakości o wielu funkcjach i ogromnych możliwościach. Zegarki sportowe cenione są przez amatorów i profesjonalistów w wielu dziedzinach sportu. Tym, co ich przekonuje, jest niezawodność, nowoczesny design oraz dokładność wskazań, która pozwala wyznaczać nowe cele.

Centrala firmy Suunto mieści się w Vantaa w Finlandii, ale wychodzące spod tej marki zegarki sportowe do biegania, wspinaczki, pływania, nurkowania, narciarstwa i wielu innych dyscyplin sportowych znane są na całym świecie. Towarzyszą swoim użytkownikom podczas codziennych treningów oraz ważnych wydarzeń sportowych.

Zegarek sportowy Suunto — idealny do biegania?

Zegarek Suunto 9 należy do najnowszej generacji sportowych czasomierzy. Dzięki wykorzystaniu technologii Fused Track potrafi precyzyjnie określić trasę treningu. Doskonale spełnia swoje zadanie zarówno w miejskiej dżungli, jak i obszarach pozbawionych zabudowań. Suunto 9 to zegarek sportowy z pulsometrem, wbudowanym nadajnikiem GPS, a także ponad 80 trybami treningowymi w różnych dyscyplinach sportowych.

Dzięki synchronizacji ze smartfonem umożliwia wyświetlanie powiadomień o przychodzących połączeniach i otrzymanych wiadomościach. Przykładem modelu z tej kategorii jest zegarek Suunto 9 Baro Black.

Jaki zegarek Suunto wybrać? 3 modele

Zegarek Suunto fitness, do biegania, a może dający możliwość uprawiania różnych dyscyplin sportowych? Jeśli zastanawiasz się, jaki zegarek Suunto wybrać, pomocne będą dostępne w sieci opinie użytkowników. Ze swej strony przedstawiamy Ci nasze top 3 proponowanych produktów. Znalazł się wśród nich jeden model damski zegarka Suunto oraz dwa modele męskie.

Zegarek Suunto Spartan Sport HR Wrist All Black

 Zegarek Suunto Spartan Sport HR Wrist All Black Zegarek Suunto Spartan Sport HR Wrist All Black

Kolekcja zegarków Suunto Spartan Sport HR to przykład wyjątkowych czasomierzy dla profesjonalistów. Ich zaletą jest wbudowany moduł GPS i pomiar ponad 80 dyscyplin sportowych. Zapisane wyniki udostępniane są trenerowi personalnemu, który po poddaniu ich analizie wyznaczy kolejne cele.

Zegarek męski Suunto Spartan Sport HR Wrist All Black to najnowszy produkt fińskiego producenta. Należy do zegarków sportowych z pulsometrem. Jednak w przeciwieństwie do modeli starszych pomiar pulsu nie odbywa się poprzez pas HR, a nadgarstkowo. Dzięki temu zegarki sportowe do biegania stały się zdecydowanie wygodniejsze i bardziej praktyczne.

Zegarek Suunto Fitness Ocean

 Zegarek Suunto Fitness Ocean Zegarek Suunto Fitness Ocean

Wśród oferty fińskiego producenta nie mogło zabraknąć produktów dla pań. Zegarki Suunto Fitness to kolekcja modeli lekkich i funkcjonalnych. Ich atutem jest 80 trybów sportowych. Doskonale sprawdzają się przy wymagających aktywnościach i umożliwiają tworzenie spersonalizowanych planów treningowych.

Zegarek Suunto Fitness Ocean może być stosowany przy aktywnościach trackingowych. Posiada wbudowany odbiornik GPS, nadgarstkowy pomiar tętna i monitoring snu.

Zegarek Suunto 9 Baro Black + HR

 Zegarek Suunto 9 Baro Black + HR Zegarek Suunto 9 Baro Black + HR

Zegarki sportowe Suunto to urządzenia praktyczne i wielozadaniowe. Jako przykład warto podać model Suunto 9 Baro Black + HR. Zegarek działa w szerokim zakresie temperatur, co umożliwia uprawianie sportów ekstremalnych. Podobnie jak inne zegarki sportowe Suunto, ma wbudowanych wiele funkcji dla sportowców. Można wymienić wśród nich nawigację GPS, kompas, barometr i nadgarstkowy pomiar tętna. Zegarek męski Suunto to wysokiej klasy czasomierz dla profesjonalistów.

Jeśli uprawiasz sport i zależy Ci na urządzeniu, które będzie Cię wspomagać w osiąganiu zakładanych celów, to Suunto jest właśnie dla Ciebie. Wiele modeli budujących tę markę to ogromny atut, który ułatwia dokładne dopasowanie produktu do wymagań konkretnego użytkownika.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze