1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Targi Art of Healing – zadbaj o siebie holistycznie

Targi Art of Healing – zadbaj o siebie holistycznie

Art of Healing to dwudniowe wydarzenie, którego misją jest przedstawienie metod holistycznego podejścia do dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne. 

 

Konferencje, wystawcy, warsztaty, strefa dla dzieci, przestrzeń healing (zabiegi i konsultacje), pyszne i zdrowe jedzenie oraz tysiące wspaniałych uczestników. A wszystko w lekkiej, festiwalowej atmosferze. Targi Art of Healing to nowe wydarzenie na mapie Polski, które ogniskuje różne tematy ze wspólnym mianownikiem zdrowego i świadomego życia. Dr n.med. Ewa Dąbrowska opowie o postach, dr n.med. Marzanna Radziszewska-Konopka, wytłumaczy wpływ emocji na zdrowie, a Karolina i Maciej Szaciłło zapoznają nas z tematem oczyszczania w Ajurwedzie. W części targowej spotkasz ponad 100 wystawców z naturalnymi i ekologicznymi kosmetykami, żywnością, odzieżą, suplementami, ziołami, urządzeniami medycyny XXI wieku, wydawnictwami i czasopismami dotyczącymi zdrowia, rozwoju, świadomości i psychologii.

W strefie healing, będzie można skorzystać z konsultacji i zabiegów, a także poznać działanie wielu urządzeń terapeutycznych na własnej skórze np. Bemer. To również doskonała okazja do porozmawiania ze specjalistami medycyny chińskiej, zielarzami czy psychodietetykami.

Przestrzeń targowa to także strefa relaksu, przyciągająca zapachami zdrowego jedzenia i aromatycznej kawy. Można tu wypocząć w wygodnych pufach, a wieczorem posłuchać klimatycznego koncertu.

Część konferencyjna i warsztatowa to ponad 30 godzin wykładów i warsztatów z mentorami, terapeutami, naturopatami o ogólnopolskiej sławie. Tematami są m.in. zdrowie, odżywianie, psychologia, pogłębianie świadomości, enteogeny, zero waste, joga, medytacja. Wśród prelegentów znaleźć można takie nazwiska jak: dr n.med. Marzanna Radziszewska-Konopka, Nisarga Eryk Dobosz, Dominica Vegerasta Roszko, Karolina i Maciej Szaciłło, dr Tadeusz Błaszczyk czy dr Dorota Ackermann-Szulgit.

Impreza odbędzie się w dniach 12-13 października 2019 w Centrum Praskim Koneser w Warszawie (ul. Plac Konesera 2, 03-736).

Strona internetowa: ealing.com.pl

Bilety:

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze