1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Flaming & Co-miejsce z duszą

Flaming & Co-miejsce z duszą

Mat.pras.
Mat.pras.
Kiedy pierwszy raz byłam w tym butiku zastanawiałam się czemu wcześniej nie trafiłam na niego gdzieś w Europie. Piękne, stylowe wnętrze, pobielone meble, ciepły klimat Prowansji, niepowtarzalne dodatki…I wtedy okazało się, że to polska marka!

Butik powstał z myślą o miłośnikach klimatu Prowansji, subtelnej rustykalności czy zwolenników wnętrz na Manhattanie. Flaming inspiruje nowymi trendami związanymi z wyposażeniem wnętrz i modą na najwyższym poziomie.  Znajdziemy tu wiele produktów niszowych, niespotykanych nigdzie indziej marek. Jeśli chodzi o modowe marki, to obecny jest tu kultowy Polo Ralph Lauren- koszulki, marynarki, bluzy z charakterystycznym koniem i graczem polo. Jest też dużo najwyższej jakości kaszmirowych swetrów - marki Allude,  Dear Cashmere; nonszalanckich ubrań James Perse czy akcesoriów Stella Mc Cartney Acc.

</a>

Warto dodać, że rodzina Flaming&Co jest już całkiem duża: dwa butiki w Warszawie oraz Flaming&Kids, urządzony w stylistyce dziecięcego pokoju. W ofercie salonu znajdują się akcesoria do pielęgnacji niemowlaków, zabawki oraz dodatki do wystroju wnętrza.

I jest jeszcze bardzo stylowa restauracja Flaming Restaurant, w której odnajdziemy  wpływy kuchni włoskiej (pyszna pizza), francuskiej oraz amerykańskiej. W restauracji znajdziemy też sekcje delikatesów, a w niej oryginalne wędliny, sery, oliwy i wina.

Flaming&Co Warszawa ul. Mokotowska 28, CH Galeria Mokotów ul. Wołoska 12 Flaming&Kids Warszawa ul. Mokotowska 45 Flaming Restaurant Warszawa ul. Chopina 5

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze