1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. "Bóg mordu" w Teatrze Miejskim w Gdyni

"Bóg mordu" w Teatrze Miejskim w Gdyni

W kinach od 20 stycznia będzie można oglądać film "Rzeź" Romana Polańskiego, a w Teatrze Miejskim w Gdyni już teraz można wybrać się na sztukę "Bóg mordu" na podstawie której powstał film.

„Bóg mordu” to trzymająca w napięciu czarna komedia pełna inteligentnych, ostrych i dowcipnych dialogów oraz zaskakujących sytuacji, w której tekst staje się pretekstem do wirtuozerskiej gry aktorów. Na jej podstawie Roman Polański nakręcił swój ostatni film, nieprzypadkowo zatytułowany „Rzeź”.

Oto dwa małżeństwa spotykają się, by wyjaśnić nieporozumienie między ich nastoletnimi synami, wskutek którego jeden z nich stracił dwa przednie zęby. Zwyczajne spotkanie, nie wiadomo kiedy przerodzi się w piekło oskarżeń i wzajemnych pretensji, podczas którego bohaterami wyraźnie zawładnie tytułowy „bóg mordu”. W spektaklu zobaczymy Monikę Babicką, Elżbietę Mrozińską, Szymona Sędrowskiego i Bogdana Smagackiego.

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni ul. Bema 26 81-381 Gdynia Tel: (+48 58) 620 88 01, 620 88 37, 620 78 46 Fax: (+48 58) 661 71 23

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze