1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Idealny prezent dla każdego

Idealny prezent dla każdego

materiały prasowe
materiały prasowe
Zobacz galerię 3 zdjęcia
O prezentach mówiło się kiedyś upominki. To słowo dobrze oddaje sens obdarowywania, bo przecież tak naprawdę są one dowodem pamięci.

Wybierając się do kogoś z wizytą, zazwyczaj wpadamy do cukierni lub kwiaciarni. Kupujemy kwiaty lub pudełko ciasteczek, aby wręczyć je gospodarzom. To miły gest, który stał się powszechnym zwyczajem.

Gdy odwiedziny zbiegają się ze szczególną okazją, taką jak imieniny czy urodziny, chcemy obdarować bliskich czy znajomych jeszcze jakąś drobnostką. I często mamy z tym kłopot. Co wybrać, aby nie trafić w ich upodobania?

Najprostszym rozwiązaniem jest drobnostka do domu, która ucieszy zarówno panią, jak i pana domu. Coś niewielkiego, ale ładnego, uniwersalnego i pasującego do każdego wnętrza. Idealnym upominkiem, spełniającym te warunki, jest dekoracyjna świeca zapachowa. Większość z nas lubi rozkoszować się w domowym zaciszu blaskiem i ciepłem świec.

Świeca świecy nie równa

Wybierając świece, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na to, z czego są wykonane. Świece dobrej jakości są robione z wosków naturalnych - sojowego lub pszczelego. Nadal spotykane świece parafinowe mogą przy spalaniu wydzielać szkodliwe związki (parafina to bowiem produkt pochodny ropy naftowej) i mało przyjemny zapach. A świece zapachowe, jak sama nazwa wskazuje, mają wypełnić dom nie tylko ciepłym światłem, ale również przyjemnym aromatem.

Sojowe świece MYS – nowość w Nutridome

Naturalne idealne do domu i na prezent pojawiły się w ofercie sklepu NUTRIDOME. z kolekcji Confectionary wyglądają, pachną i nazywają się tak, że chciałoby się je zjeść! Do wyboru są świece o zapachu miętusków, cynamonowych bułeczek, migdałowych makaroników, waty cukrowej i ciemnej czekolady.

 Świece MYS z kolekcji Confectionary, cena 99 zł Świece MYS z kolekcji Confectionary, cena 99 zł

Zjeść się ich co prawda nie da, ale można się cieszyć nimi wyjątkowo długo - palą się do 33 godzin. Naturalny wosk znajduje się w ceramicznym naczynku, które może potem służyć do przechowywania drobiazgów, na przykład rzeczonych miętusków, lub innych cukierków.

 

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze