1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. REKLAMA

Kultowe poradniki o związkach - niezbędnik w czasie pandemii

(Fot. materiały prasowe)
Zobacz galerię 5 Zdjęć
Książki Sherry Argov to fenomen wśród poradników. Od niemal dwudziestu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem kobiet marzących o idealnym związku. I choć czasy się zmieniają, rola kobiety i mężczyzny powoli ewoluuje, dążąc w kierunku partnerstwa, to jednak dynamika par, emocji w zderzeniu dwóch płci, nadal przysparza licznych problemów i często uniemożliwia stworzenie harmonijnej relacji. A przecież większość z nas marzy o szczęśliwej rodzinie i miłości aż po grób… Co na to radzi Sherry Argov i gdzie tkwi sekret jej sukcesu?

Przede wszystkim jej poradniki skierowane są do kobiet. Nie oznacza to, że mężczyźni niczego się z nich nie nauczą! Książki obfitują w konkretne rady i podpowiedzi, a całość napisana jest z poczuciem humoru. Książka przyda się zwłaszcza teraz, gdy przebywanie ze sobą 24 godziny na dobę jest nie lada wyzwaniem dla niejednego związku.

(Fot. materiały prasowe)

„Mężczyźni naprawdę nie lecą na kobiety miłe. Lecą na interesujące!” Chicago Sun-Times

Pierwszy z poradników - to swoista biblia współczesnej kobiety, ale także świetny sposób na relaks. Napisany z humorem, w nietuzinkowy sposób odkrywa tajemnice damsko-męskich relacji. Ta książka podpowiada, jak budować związki na swoich zasadach, a przede wszystkim udowadnia, że bycie zołzą ma przyszłość.

Niech nikomu się nie wydaje, że „zołza” to negatywne określenie. Wręcz przeciwnie, to kobieta, która jest miła, zabawna i życzliwa, przy czym największą miłość żywi do siebie. Nie kłamie i nie gra, jest szczera (czasem do bólu), bo wie, czego chce, i potrafi to zakomunikować. Robi, co jej się podoba, a to sprawia, że mężczyźni ją uwielbiają.

Argov przedstawia 100 zasad atrakcyjności i uświadamia, czego pragną mężczyźni i jak należy traktować samą siebie, by być szczęśliwą w związku:

 • Twój stosunek do samej siebie decyduje o tym, jak widzi cię mężczyzna;
 • Stawianie warunków lub ich brak świadczy o twoich możliwościach.
 • Niemal natychmiast przedstawiasz się albo jako popychadło, albo superbabka;
 • Jeśli mu powiesz, że nie zamierzasz zbytnio się angażować, on zrobi wszystko, żebyś zmieniła zdanie;
 • Im bardziej będziesz od niego niezależna, tym bardziej będzie tobą zainteresowany.
(Fot. materiały prasowe)

„Mężczyźni rozwijają skrzydła u boku kobiet, które potrafią ustalać granice i stawiają opór, gdy oni te granice próbują przekraczać” Cosmopolitan

to poradnik dla każdej kobiety, której marzy się prawdziwa, głęboka relacja. Jesteś singielką? Masz dość rodzinki, która wciąż pyta, kiedy się ustatkujesz? Może jesteś świeżo po rozstaniu? Albo masz już męża, ale chcesz, by oszalał na twoim punkcie? Witaj w świecie szczęśliwych i trwałych związków - ta książka powie, jak sprawić, by on nie mógł bez ciebie żyć!

Sherry Argov dosadnie i z humorem podpowiada, jak zdobyć miłość i szacunek, na które zasługujesz. Bez owijania w bawełnę udowadnia, że bycie zbyt miłą to niekoniecznie dobra strategia na rozkochanie w sobie faceta. Swoje teorie autorka popiera autentycznymi rozmowami z mężczyznami, którzy bardzo szczegółowo opisują m.in.:

 • Dlaczego mężczyźni testują kobiety? I czy robią to celowo?
 • Czego mężczyźni skrycie się boją?
 • Skąd kobieta może wiedzieć, czy mężczyzna naprawdę jest zakochany i myśli o „na zawsze”?
Sherry Argov (Fot. materiały prasowe)

Poradniki Argov nie bez kozery uzyskały status kultowych. Zadziorne i błyskotliwe, pokazują, jak być szczęśliwą i pewną siebie  ̶  bo przecież takie kobiety są najbardziej atrakcyjne!

Więcej o książkach na

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze