1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera

Porsche Inter Art – polscy artyści rozkładają Porsche na części

(Fot. materiały partnera)
Zobacz galerię 9 Zdjęć
Projekt artystyczny Porsche Inter Art to wystawa nietypowych dzieł, które zostały stworzone w kolaboracji z trzema uznanymi artystami: Cekas, Chazme 718, Proembrion. Nietypowych, ponieważ wykonanych na elementach nadwozia pochodzących z samochodów marki Porsche. Koniecznie zajrzyjcie do galerii zdjęć.

Porsche Centrum Warszawa Okęcie, należące do grupy Porsche Inter Auto, nawiązało współpracę z DESA Unicum. Do wspólnego projektu Porsche Inter Art zaproszono trzech polskich artystów, którzy w zaciszu swoich pracowni stworzyli unikalne dzieła sztuki na wybranych przez siebie elementach nadwozia modeli Porsche. Efekty współpracy można było zobaczyć podczas wystawy w salonie na warszawskim Okęciu w dniach 17–18 października

Dzieła wykonano na elementach nadwozia pochodzących z samochodów marki Porsche, m.in. na drzwiach, maskach czy pokrywach bagażników. Każda praca posiada swój niepowtarzalny styl, przekaz oraz jest subiektywnym spojrzeniem na sztukę samego autora.
A już 3 listopada 2022 te wyjątkowe dzieła sztuki zostaną przekazane na specjalną aukcję „Sztuka Ulicy” w największym polskim domu aukcyjnym DESA Unicum.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu, a także udziału w licytacji Porsche Centrum Warszawa Okęcie x DESA Unicum.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze