1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Nawiązania do estetyki spod znaku „power dressing” w kolekcji marki TONNY Eyewear

(Fot. materiały prasowe TONNY Eyewear)
(Fot. materiały prasowe TONNY Eyewear)
Ponadczasowa klasyka, wysoka jakość wykonania i przywiązanie do detalu to cechy, które wyróżniają polską markę opraw okularowych.

Okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne, to dziś jeden z najważniejszych dodatków do codziennych stylizacji. Możemy się o tym przekonać, oglądając najnowsze kolekcje słynnych domów mody, takich jak Miu Miu, Saint Laurent czy Gucci. Światowe tendencje w modzie z uwagą śledzi polska marka okularowa TONNY, która w swojej kolekcji i kampanii na jesień–zimę 2023 roku postanowiła nawiązać do jednego z najmocniejszych trendów sezonu, jakim jest elegancja inspirowana stylem „power dressing” lat 80.

(Fot. materiały prasowe TONNY Eyewear)

W sytuacjach zawodowych liczy się przede wszystkim pierwsze wrażenie, dlatego tak ważne w modzie wizytowej są sprawdzone, ponadczasowe fasony oraz najwyższej jakości stylowe dodatki. To wszystko znajdziemy w nowej kolekcji TONNY Eyewear. Wśród propozycji pojawiają się m.in. inspirowane klasyką modele utrzymane w niezwykle modnej palecie kolorystycznej oscylującej wokół czerni, brązów, transparentnych odcieni szarości oraz nieskazitelnej bieli. W ofercie nie mogło zabraknąć opraw okularowych w wyrazistych barwach, m.in. fuksji, szmaragdowej zieleni i chabrowym granacie, które dodadzą nieco wyrazistej kobiecości biurowym zestawom. Szeroka rozpiętość rozmiarów oraz różnorodność kształtów (m.in. masywne panto, oversizowe kwadraty, klasyczne prostokąty i kocie oko) sprawią, że z łatwością dobierzemy model, który będzie korespondował zarówno z wykonywaną profesją, jak i naszym indywidualnym stylem.

(Fot. materiały prasowe TONNY Eyewear)

Warto podkreślić, że wszystkie oprawy okularowe TONNY Eyewear wykonane są z najwyższej jakości materiałów, posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające, że okulary marki są wyrobem medycznym, cechują się najwyższą funkcjonalnością i są produktami hipoalergicznymi.

(Fot. materiały prasowe TONNY Eyewear)

Kolekcja marki TONNY Eyewear dostępna jest online https://optyklokalnie.pl/brand/tonny oraz stacjonarnie w wybranych salonach optycznych w całej Polsce: https://optyklokalnie.pl/nasze-sklepy.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze