1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Pielęgnacja przyszłości

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
System ageLOC WellSpa iO to spersonalizowany system łączący elementy pielęgnacji skóry i wellness, którego zadaniem jest rewitalizacja, odnowa i relaks. Oto wyższy poziom pielęgnacji.

System ageLOC WellSpa iO wykorzystuje inteligentną pielęgnację, by w widoczny sposób ujędrniać i napinać skórę, nadając jej młodzieńczy, pełen energii wygląd. Działanie tego systemu odbywa się na trzech płaszczyznach: rewitalizacji wyglądu skóry dla większej pewności siebie, odnowie i poprawie ogólnego dobrostanu oraz relaksu po treningu lub po długim dniu. Ten ekskluzywny system wykorzystuje produkty kosmetyczne ageLOC, które zapewniają widoczne, odczuwalne i udowodnione naukowo korzyści oraz specjalne urządzenie masujące zintegrowane z aplikacją internetową, które wykorzystuje technologię dwufazowego pulsującego mikroprądu adaptacyjnego. Dzięki odpowiednim ruchom pomaga poprawić krążenie w warstwach skóry i w tkance łącznej oraz redukuje opuchliznę, by skóra wyglądała na wygładzoną.

(Fot. materiały partnera)

Jak to działa?

System ageLOC WellSpa iO to SPA w zaciszu twojej własnej łazienki. Produkty do stosowania miejscowego (ageLOC Body Serum i ageLOC Body Activating Gel) zawierają starannie wyselekcjonowane składniki, a ich formuła bez spłukiwania zapewnia najwyższy poziom komfortu. Uzupełniające system urządzenie ageLOC WellSpa iO wykorzystuje jedyne w swoim rodzaju, zgłoszone do opatentowania metaliczne końcówki, które pomagają wykonywać płynny, komfortowy masaż, równocześnie przyczyniając się do stymulowania skóry. Urządzenie wykorzystuje mikroprąd adaptacyjny (dwufazowy pulsujący mikroprąd adaptacyjny), który stale dostosowuje się do zmian przewodności skóry w czasie każdej sesji, by zapewnić zoptymalizowane, spersonalizowane i komfortowe doświadczenie. System nie tylko pomaga upiększać skórę, ale także ją rewitalizuje, by poprawić twoje ogólne samopoczucie. Dzięki aplikacji Nu Skin VERA, obsługa urządzenia jest banalnie prosta, a aplikacja nie tylko śledzi twój sposób korzystania z ageLOC WellSpa iO, ale również skutecznie motywuje i zachęca do regularnej pielęgnacji.

(Fot. materiały partnera)

Rewitalizacja wzmacnia pewność siebie

Połączenie działania ageLOC Body Serum i urządzenia ageLOC WellSpa iO to idealny sposób na ujędrnienie, przywrócenie napięcia i wygładzenie skóry na brzuchu, udach i ramionach – nawet z widocznym cellulitem. Zabieg ten wykonywany regularnie w domu pomaga zniwelować efekt wiotczejącej skóry, widocznie poprawiając jej sprężystość, wyrównuje koloryt skóry i rozświetla ją, a także nawilża i zwalcza widoczne oznaki starzenia się skóry.

Przywróć dobre samopoczucie

Jeśli zależy ci na odnowie i holistycznym podejściu do wellness, wykorzystaj urządzenie ageLOC WellSpa iO oraz ageLOC Body Activating Gel. Masaż wykonywany na udach, brzuchu i ramionach pomaga poprawić krążenie, redukuje opuchliznę, by skóra wyglądała na wygładzoną, zwalcza widoczne oznaki starzenia się skóry i przywraca dobre samopoczucie. Wyglądasz lepiej i… czujesz się lepiej.

(Fot. materiały partnera)

Relaks dla ciała i umysłu

Gdy połączysz działanie urządzenia ageLOC WellSpa iO z ageLOC Body Activating Gel możesz wykonać manualny masaż przed treningiem, by pobudzić mięśnie i przygotować je do wysiłku, albo po treningu, by pomóc rozluźnić obolałe mięśnie i zrelaksować ciało. Zabieg pomaga odświeżyć się i zrelaksować po długim, wyczerpującym dniu. Totalny relaks…

Naturalne składniki

W formułach ageLOC Body Activating Gel i ageLOC Body Serum wykorzystano starannie wyselekcjonowane naturalne ekstrakty roślinne zawierające składniki aktywne działające na skórę. W ageLOC Body Serum znalazły się m.in. wyciąg z owocu peruwiańskiego chleba świętojańskiego (Tara Spinosa), z mchu morskiego elkhorn (Kappaphycus alvarezii), które wspomagają ujędrnienie i wygładzenie skóry, podczas gdy olej słonecznikowy, olej z orzechów makadamia, alantoina i pantenol wspierają regenerację naskórka, wspomagają nawilżenie i wzmocnienie warstwy ochronnej skóry. Wyjątkowy naturalny oligopeptyd zidentyfikowany dzięki AI widocznie wygładza i ujędrnia skórę. Zawarte w ageLOC Activating Gel połączenie wyciągów z korzenia kowniatka nadmorskiego i ashwagandhy doskonale wspomagają uczucie relaksu i odprężenia.

(Fot. materiały partnera)

Dzięki zaangażowaniu marki Nu Skin w ochronę naszej planety, urządzenie ageLOC WellSpa iO zostało zaprojektowane z akumulatorem przeznaczonym do wielokrotnego ładowania. Urządzenie nadaje się do recyklingu – dodatkowe informacje na temat recyklingu na: www.nuskin.com/sustainability.

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze