1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Zima w wydaniu S’portofino

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
S’portofino rozpoczyna sezon zimowy nową kampanią promocyjną, w której nie tylko przedstawia garść stylizacyjnych inspiracji, lecz także rozwija koncept mody sportowej. I nie chodzi tu o tradycyjną odzież narciarską! Zima w wydaniu S’portofino to nowoczesne kroje, modne kolory i starannie wyselekcjonowane marki premium.

S’portofino to multibrand stworzony z myślą o miłośnikach mody sportowej i aktywnego stylu życia. W swoim asortymencie posiada ponad 130 marek premium, takich jak: Bogner, Sportalm, Goldbergh, On Running, Aeronautica Militare, Chervo czy Adidas by Stella McCartney.

W tym roku S’portofino zachęca do odkrywania nowego oblicza mody sportowej, która coraz odważniej czerpie ze świata high fashion. Hasło tegorocznej kampanii na jesienno-zimowy sezon to „My sport, my fashion”. To przekaz dla osób, szukających stylowych rozwiązań w odzieży przeznaczonej do uprawiania aktywności sportowej.

(Fot. materiały partnera)

(Fot. materiały partnera)

–W S’portofino wprowadzamy modę do sportu, czerpiąc to, co najlepsze z obu tych dziedzin. Dlatego w naszej najnowszej kampanii znalazły się produkty odzwierciedlająca światowe trendy, które w niczym nie ustępują tradycyjnej odzieży technicznej – komentuje Sylwia Jurkiewicz, menedżerka ds. strategii i komunikacji marki S'portofino. – S’portofino w swoim DNA posiada bowiem zarówno miłość do mody, jak i aktywności fizycznej. Udowadniamy, że to uczucie nie wymaga kompromisów i modnie można wyglądać w każdej sytuacji, również tej sportowej.

(Fot. materiały partnera)

(Fot. materiały partnera)

(Fot. materiały partnera)

W najnowszej sesji zdjęciowej i materiale video S’portofino stawia na wyraziste stylizacje z użyciem produktów marek premium m.in. Bogner, Goldbergh, znanych w świecie narciarzy Toni Sailer i Descente czy słynących z wysokiej jakości dzianin Kujten, Allude oraz Dale of Norway. Zobaczcie sami:

Więcej znajdziecie na sportofino.com

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze