1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. REKLAMA

Zadbaj o dobrostan swojej skóry

W kampanii reklamowej kremu
W kampanii reklamowej kremu "Superpause" marki Oio lab wystąpiła dojrzała modelka Zofia Szyrajew (Fot. materiały prasowe)
Menopauza to czas, kiedy warto się o siebie zatroszczyć: wprowadzić zdrowe nawyki dotyczące diety, aktywności fizycznej i pielęgnacji skóry.

W okresie menopauzy w naszym życiu zachodzi wiele zmian. Dotyczą zarówno fizjologii, jak i życiowych priorytetów. Jednym z nich jest choćby potrzeba czasu dla siebie. Chcemy przeznaczyć go na realizację marzeń i pasji, ale także na to, aby wreszcie zadbać o swój dobrostan. Już nie mamy ochoty na życie w biegu – potrzebujemy więcej snu, odpoczynku, odżywczego jedzenia, zdrowego ruchu i pielęgnacji dobranej do aktualnych potrzeb naszej skóry.

Moc rytuałów

Wprowadzeniu w życie zdrowych nawyków mogą pomóc codzienne rytuały. Poranna kawa pita przy muzyce, a nie w biegu, obiad przygotowany ze świeżych produktów, wieczorna kąpiel połączona z relaksem i rytuałem masażu twarzy. Automasaż twarzy, nawet krótki, przy okazji aplikacji kremu rano i wieczorem, to sposób na domową pielęgnację dojrzałej skóry, ale również znakomita okazja do ofiarowania sobie kojącego dotyku i czułego spojrzenia na siebie, dzięki czemu będziemy miały szansę dostrzeżenie aktualnych potrzeb skóry.

Odpowiedz na potrzeby swojej skóry

Kondycja naszej skóry zmienia się w okresie transformacji menopauzalnej. Wraz ze zmianami hormonalnymi spada poziom kolagenu, przez co skóra staje się mniej elastyczna, zmarszczki robią się bardziej widoczne, a cera traci koloryt i blask. Twarz bywa podrażniona i przesuszona. Wyraźnie widać, że potrzebuje pielęgnacji skrojonej na miarę.

W kampanii reklamowej kremu "Superpause" marki Oio lab wystąpiła dojrzała modelka Zofia Szyrajew (Fot. materiały prasowe)

W tym czasie najlepiej sięgnąć po specjalistyczne produkty przeznaczone dla kobiet w okresie okołomenopauzalnym. Jednym z takich produktów jest krem marki Oio Lab „Superpause”. To bogaty krem odżywczy, który zwiększa gęstość i elastyczność skóry, a także skutecznie ją nawilża, dzięki czemu zmniejsza widoczność zmarszczek. Zawiera paletę zaawansowanych składników, w tym liposomalną melatoninę, ekstrakt z niepokalanka pospolitego i naturalny glikoin, dzięki którym poprawia strukturę i koloryt skóry, dba również o jej zdrowy mikrobiom.

Krem "Superpause" Oio lab (Fot. materiały prasowe)

Oio Lab to marka, która wprowadzenie każdego produktu poprzedza wieloetapowymi badaniami. W testach kremu „Superpause” zarówno w badaniach aparaturowych, jak i w badaniach aplikacyjnych, zaobserwowano wymierne korzyści produktu dla skóry:

 • wzrost nawilżenia skóry o 43% oraz redukcja TEWL, czyli przeznaskórkowej utraty wody, o 17% już po 1 godzinie od aplikacji produktu
 • zmniejszoną głębokość zmarszczek o 9% oraz zwiększa gęstość skóry po 28 dniach regularnego stosowania
 • redukcję poziomu transepidermalnej utraty wody (TEWL) o 14% po 28 dniach regularnego stosowania kremu
 • 100% badanych potwierdziło efekt gładkiej, miękkiej i elastycznej skóry
 • 100% zadeklarowało, że krem daje uczucie długotrwałego odżywienia skóry
 • 100% zauważyło, że już po pierwszym zastosowaniu kremu skóra staje się optymalnie nawilżona i natłuszczona
 • 100% zadeklarowało efekt długotrwałego nawilżenia skóry
 • 94% potwierdziło efekt zrewitalizowanej skóry
 • 90% potwierdziło efekt zmniejszonej widoczności zmarszczek, zdrowo wyglądającej i odświeżonej skóry już po pierwszym użyciu.

Krem "Superpause" Oio lab (Fot. materiały prasowe)

Krem Oio Lab „Superpause” ma aksamitną konsystencję, dobrze się wchłania. Nie zawiera syntetycznych perfum i konserwantów. Zawiera min. 99,96% składników pochodzenia naturalnego.

Oio lab, krem „Superpause” dla kobiet w okresie okołomenopauzalnym, cena 289 zł

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze