1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Zajrzyj w swoją przyszłość razem z wizjonerką Salomeą i innymi wróżbitkami i wróżbami!

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Najpopularniejsze wróżki oraz wróżbici jeżdżą po ulicach Warszawy w ezoterycznych samochodach z logo Uber i zaglądają w przyszłość mieszkańców stolicy.

Andrzejki to delikatnie zakurzone święto, które dzięki marce Uber nabrało nowego wymiaru. Wszyscy miłośnicy wróżb mogą skorzystać z niezwykłej atrakcji „Uber Wróż!” i to bezpłatnie.

Wsiądź do auta z wróżbitą

W cudownie magicznych autach zasiedli najwięksi w Polsce ambasadorzy ezoterycznego świata. Można w nich spotkać Wizjonerkę Salomeę, Wróżbitę Macieja, Polę Godot, Negatywnie Optymistycznego, Moon Child Witch oraz Wróżbitę Filipa. Z bezpłatnych atrakcji skorzystać może każdy, kto odwiedzi w samym centrum stolicy andrzejkową strefę „Uber Wróż!”.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Przejażdżka z wróżbitą i inne atrakcje

Strefa „Uber Wróż!” zlokalizowana przy Pasażu Wisławy Szymborskiej służy przede wszystkim zapisom na przejażdżkę z wróżbitami, ale nie tylko! Na odwiedzających czekają również inne zabawy. Przelewanie wosku przez dziurkę od klucza, czy też zniżki na przejazdy z aplikacją Uber to tylko niektóre z nich.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Astralna podróż tylko do soboty

Wszelkie atrakcje są bezpłatne i dostępne od czwartku do soboty w godzinach 15:00-21:00. Chętni na spotkanie z wróżami muszą się jednak spieszyć, ponieważ liczba przejażdżek jest ograniczona. Z nietuzinkowej atrakcji skorzysta również, znana ze swojego zamiłowania do ezoteryki, Jessica Mercedes.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze