1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Najwyższa technologia golenia

(Fot. Weronika Kosińska)
(Fot. Weronika Kosińska)
Elegancka, wytrzymała, precyzyjna, radząca sobie z „trudnym” zarostem, wodoodporna i samoczyszcząca – to najkrótszy opis golarki marzeń. Cóż, panowie, od dziś powinniście pomyśleć o innych marzeniach, bo golarka spełniająca wszystkie powyższe warunki już istnieje! To Braun Series 9 Pro+.

Golarka pełna zalet

Koniec z zacięciami, wrastającymi włoskami, podrażnieniami i niedogolonymi miejscami, do których dotychczas używana maszynka czy golarka nie mogły dotrzeć. Koniec z rozładowanymi akumulatorami już po kilku goleniach, skomplikowanym czyszczeniem, ochroną przed wilgocią. Nowoczesne golarki marki Braun z linii Series 9 Pro+ na nowo definiują golenie elektryczne, zapewniając niezwykłą gładkość, precyzję i komfort skóry niezależnie od długości włosków, bo radzą sobie tak samo dobrze z jedno- jak i siedmiodniowym zarostem. Poznajmy je bliżej…

(Fot. Weronika Kosińska) (Fot. Weronika Kosińska)

Zaprojektowana do męskiej dłoni

Mężczyźni uwielbiają eleganckie gadżety i nowinki technologiczne, dlatego na pewno zwrócą uwagę na nowoczesny i ponadczasowy design golarki Braun Series 9 Pro+ oraz jej unikalne funkcje. Idealnie zaprojektowana i wyprofilowana w taki sposób, aby pewnie leżeć w męskiej dłoni, jest nie tylko ultranowoczesnym i wielofunkcyjnym urządzeniem ale też… pięknym przedmiotem. Bez wahania można powiedzieć, że to urządzenie do golenia klasy premium, które posłuży wiele, wiele lat i będzie świetnym pomysłem na prezent na każdą okazję – pod choinkę, na urodziny, rocznicę ślubu czy inne święto.

(Fot. Weronika Kosińska) (Fot. Weronika Kosińska)

Precyzyjna i skuteczna

Czego mężczyźni najbardziej nie lubią w goleniu elektrycznymi golarkami? Przede wszystkim tego, że większość urządzeń nie radzi sobie ze zbyt krótkimi lub zbyt długimi włoskami i nie umie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc na twarzy (np. w załamaniu między żuchwą, a szyją, przy nosie lub pod brodą). Golarka Braun Series 9 Pro+ skutecznie i delikatnie usuwa włoski przy każdym pociągnięciu, niezależnie od tego, czy goli jedno, trzy, czy siedmiodniowy zarost. A wszystko dzięki specjalnie zaprojektowanej głowicy.

(Fot. Weronika Kosińska) (Fot. Weronika Kosińska)

Głowica inna niż wszystkie

Głowica golarki Series 9 Pro+ która składa się z 5 elementów golących ProShave. Wszystkie jej elementy współpracują ze sobą, aby wychwycić jeszcze więcej włosów – 2 folie golące, 2 trymery przycinające dłuższy zarost – także ten rosnący w różnych kierunkach oraz element SkinGuard, który chroni skórę przed podrażnieniami. Folie golące będące autorskim projektem marki Braun przycinają włosy w granicy 0,05 mm, a technologia AutoSense dostosowuje moc pracy urządzenia do gęstości zarostu, zapewniając więcej mocy w miejscach, w których zarost jest gęstszy i grubszy. Obrotowa głowica o zakresie ruchu 40 stopni dopasowuje się do konturów twarzy, sprawiając, że golenie jest o wiele bardziej przyjemne i delikatne. Dodatkowo golarka została wyposażony w ProTrimmer z tyłu obudowy, wykonany z nierdzewnej stali, który służy do przycinania dłuższych włosów np. na baczkach.

(Fot. Weronika Kosińska) (Fot. Weronika Kosińska)

Z pełną mocą

O jakości i funkcjonalności wielu urządzeń codziennego użytku decyduje dziś nie tylko ich zaawansowanie technologiczne i wszechstronność, ale coś zupełnie prozaicznego… żywotność baterii. Bo coż nam po najwspanialszym smartfonie, który rozładuje się po 4 godzinach? O ten aspekt szczególnie zadbała marka Braun wprowadzając na rynek golarki Series 9 Pro+, które wyposażone zostały w litowo-jonowy akumulator o czasie działania 60 minut oraz z opcją 5-minutowego szybkiego ładowania. Niezwykle funkcjonalnym dodatkiem jest także baza SmartCare Center* – stacjonarne urządzenie, które ładuje, czyści i suszy golarkę, optymalizuje wydajność ostrzy, chroni je – co wydłuża ich okres eksploatacji, a dodatkowo automatycznie dobiera program pielęgnacji golarki. A dla osób często podróżujących stworzono również Braun PowerCase* – pierwsze na świecie mobilne etui ładujące, kompatybilne z golarkami elektrycznymi Series 9 i Series 8, które działa jak power-bank i w każdej chwili może doładować golarkę.

(Fot. Weronika Kosińska) (Fot. Weronika Kosińska)

Same korzyści

Niezwykłą zaletą golarki Braun Series 9 Pro+ jest nie tylko jej intuicyjna i niezwykle łatwa obsługa, ale także 100% wodoodporność – golenie jest możliwe zarówno na sucho, jak i na morko, z użyciem żelu lub pianki. Marka Braun przygotowała ciekawe rozwiązanie dla wszystkich mężczyzn, którzy nigdy nie mieli do czynienia z elektryczną golarką, albo używali golarek zupełnie innych typów – aby mieć pewność, że Braun Series 9 Pro+, będzie tą idealną, każdy kto ją zakupi ma możliwość wypróbowania produktu Braun, a w przypadku braku satysfakcji z jego użytkowania, ma możliwość zwrotu urządzenia w ciągu 60 dni od dnia zakupu i odzyskania pieniędzy. Dla wszystkich, którzy zdecydują się na jeden z modeli golarki Series 9 Pro+ istnieje możliwość bezpłatnego przedłużenia podstawowej 2-letniej gwarancji o kolejne 3 lata – w sumie 5. Przedłużenia gwarancji można dokonać na stronie marki Braun.

(Fot. Weronika Kosińska) (Fot. Weronika Kosińska)

*SmartCare Center i PowerCase można kupić z wybranymi modelami golarek Braun Series 9 Pro+ lub oddzielnie.

Z kodem ZWIERCIADLO rabat 100 zł na ten model golarki do 31 grudnia 2023 na stronie https://bit.ly/ZwierciadloxBraun.

Zdjęcia: Weronika Kosińska

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze