1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Domowe SPA z marką Garett

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Kameralna sesja z udziałem Olgi Kalickiej stała się okazją do zaprezentowania urządzenia antycellulitowego i dwufunkcyjnej szczoteczki sonicznej marki Garett. Aktorka od dłuższego czasu pełni rolę ambasadorki marki Garett i przekonuje, że warto wprowadzić zasadę „zdrowego egoizmu” i zapewnić sobie chwile tylko dla siebie. Doskonałym ich uzupełnieniem są produkty Garett, stanowiące najlepsze wyposażenie domowego spa. Garett Beauty Perfect Body pomaga w modelowaniu sylwetki, zmniejszeniu widoczności rozstępów i walce ze zmarszczkami. Garett Beauty Multi Clean pozwala na dokładne oczyszczenie cery i poprawia wchłanianie substancji aktywnych z kosmetyków.

Przemień swoje mieszkanie w oazę relaksu!

W natłoku codziennych obowiązków każda kobieta zasługuje na chwilę relaksu, czas, by zadbać tylko o siebie. Dla wielu z nich regularne wizyty u kosmetologa mogą być luksusem, który nie zawsze jest osiągalny. Jak więc zapewnić sobie najlepszą pielęgnację, a jednocześnie nie wydać fortuny? Idealnym rozwiązaniem jest stworzenie własnego domowego spa! Tak, dokładnie! W ofercie marki Garett każda kobieta znajdzie urządzenia kosmetyczne, które sprawią, że poczuje się jak w profesjonalnym gabinecie, bez konieczności opuszczania swojego domowego zacisza. Marka Garett wychodzi naprzeciw potrzebom pielęgnacyjnym kobiet, proponując swoje najnowsze urządzenia do osobistego spa, które pozwalają zrelaksować się i zadbać zarówno o twarz, jak i ciało.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Garett Beauty Multi Clean – doskonałe oczyszczanie i pielęgnacja cery

Garett Beauty Multi Clean to urządzenie, które zapewnia dokładne oczyszczenie cery za pomocą wibracji sonicznych. Dodatkowo, dzięki funkcji jonizacji, umożliwia wtłaczanie substancji aktywnych w głąb skóry, co jest kluczowe w pielęgnacji. Urządzenie oferuje również ciepły kompres oraz terapię czerwonym światłem LED, które pobudza produkcję kolagenu i elastyny.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Garett Beauty Perfect Body – dla pięknej sylwetki i gładkiej skóry

Garett Beauty Perfect Body to urządzenie antycellulitowe, skuteczne również w walce ze zmarszczkami. Dzięki masażowi próżniowemu i stymulacji impulsami pomaga zredukować tkankę tłuszczową i wymodelować sylwetkę. Połączenie EMS i czerwonego światła LED korzystanie wpływa na wygląd twarzy, sprawia, że cera się staje się sprężysta i odżywiona.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Innowacyjne produkty Garett Beauty są doskonałym wsparciem dla kobiet, które pragną wzbogacić swoją rutynę pielęgnacyjną i kompleksowo zatroszczyć się o swoje ciało i samopoczucie. Dostępność w największych elektromarketach online w Polsce, takich jak Media Expert, RTVeuroAGD, a także w sieciach drogerii, takich jak Hebe, Superpharm i Douglas sprawia, że są one na wyciągnięcie ręki dla każdej kobiety, która holistycznie chce zadbać o siebie, bez wychodzenia z domu.

Więcej na www.garett.com.pl

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze