1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Tao Tao SPA – poznaj magię Orientu w najchętniej rekomendowanym balijskim SPA w Polsce

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Masaże balijskie i tajskie, niepowtarzalny klimat i atmosfera oraz certyfikowane i doświadczone mistrzynie masażu z Bali. Poznaj Tao Tao SPA – miejsce tworzone z pasją i miłością do Azji.

Wybierając salony masażu balijskiego i tajskiego Tao Tao SPA, przeniesiesz się do klimatycznego orientalnego SPA, w którym królują mistrzynie masażu z Bali. To właśnie one sprawiają, że masz pewność, że masaż będzie wykonany na najwyższym poziomie, a twoja wizyta odbędzie się w zgodzie z duchem i klimatem Bali. Każda z certyfikowanych balijskich terapeutek może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży SPA.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

W salonach Tao Tao SPA masaż balijski oraz masaż tajski wykonywane są w zgodzie ze sztuką oraz duchem Bali. Znajdziemy tu zarówno gabinety podwójne (wykonywany jest w nich m.in. masaż dla dwojga), jak i pojedyncze (odbywają się w nich m.in. masaż tajski, masaż balijski, liftingujący masaż Kobido). Masaż w balijskich SPA Tao Tao wykonywany jest w blasku świec, przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki oraz aromacie eterycznych olejków.

Salony Tao Tao SPA znajdują się w następujących miastach: Warszawa (Mokotów, Ursynów), Kraków, Łódź, Radom, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Józefów, Grodzisk Mazowiecki i Płock.

Więcej informacji na stronie: taotaospa.pl

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze