1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Powrót do tradycji w aranżacji bożonarodzeniowego stołu

mat. prasowe
mat. prasowe
Podczas tegorocznego świątecznego sezonu to właśnie tradycja będzie odgrywać główną rolę. Ponownie odkryje przed nami piękno bożonarodzeniowych chwil. W tym roku świąteczne stoły otulone będą bielą - symbolem elegancji i harmonii. Białe świece, obrusy, serwetki w towarzystwie klasycznej porcelany stworzą niezapomnianą świąteczną atmosferę. Produkty malowane złotem są eleganckie i dodają uroku wnętrzom. Nie inaczej jest z porcelaną malowaną złotem. Dzięki niej stół nabiera wyjątkowego charakteru.

Wartość tradycji podkreśli wybór odpowiedniej porcelany. Klasyczne filiżanki, talerze i półmiski są nie tylko elementami zastawy stołowej, ale także przypominają nam o rodzinnych tradycjach, przekazywanych na następne pokolenia. Porcelana wzbogaca świąteczne doznania, podkreślając wyjątkowy charakter rodzinnych świąt.

Astra Królewski Błękit to kolekcja dla miłośników klasycznej porcelany. Eleganckie wzornictwo wprowadza nas w świat piękna i subtelnych błękitnych dekoracji oraz ręcznie malowanych złotych zdobień. Kolekcja stworzona z najwyższej jakości porcelany staje się dopełnieniem podczas rodzinnych i świątecznych spotkań. Astra Królewski Błękit to więcej niż zastawa stołowa – to nośnik tradycji i historii. Sprawia, że każde spotkanie przy stole staje się wyjątkową okazją.

mat. prasowe mat. prasowe

Astra Złota Sepia to kolekcja idealna dla miłośników delikatnego wzornictwa. Każdy element tej zastawy stworzony został z precyzją i wyważonymi proporcjami. Ornamentowa kalka oraz złote dekoracje tworzą harmonię klasycznej elegancji, która rozświetli wnętrze. W tej kolekcji docenić należy ręcznie malowane zdobienia, świadczące o największym kunszcie sztuki użytkowej. Astra Złota Sepia, w towarzystwie białych świeczników i naturalnych stroików stworzy niepowtarzalną atmosferę na świątecznym stole.

mat. prasowe mat. prasowe

Astra Meander jest wyjątkową kolekcją stworzoną dla osób szukających porcelany o zdecydowanej dekoracji i bogatych zdobieniach. To zastawa, w której dominuje dekor – zieleń połączona ze złotem tworzy niezwykły duet, wspaniale wkomponowany w ducha świąt Bożego Narodzenia. Eleganckie wykończenie sprawia, że każdy posiłek staje się wspaniałą ucztą. Ręcznie malowane elementy odnoszą się do tradycyjnego wzornictwa i historii tworzenia najpiękniejszych porcelanowych kolekcji.

Ćmielów to marka, dzięki której przenosimy się w czasie i na nowo uczymy się tradycji. Ćmielowska fabryka funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 230 lat, tworząc dla nas dzieła klasycznego wzornictwa. Marka ta, będąca ikoną stylu, wznawia historyczne wzory w nowoczesnym, ekskluzywnym wydaniu. Porcelanowe zastawy marki goszczą w wielu placówkach dyplomatycznych oraz na stołach monarchów i głów państw na całym świecie.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze