1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Doskonały do nauki i rozrywki – Lenovo Tab M11

Fot. materiały partnera
Fot. materiały partnera
Cyfryzacja zaczęła odgrywać kluczową rolę w rozwoju edukacji. Platformy e-learningowe, interaktywne aplikacje i wirtualne środowiska do nauki przekształcają tradycyjne metody nauczania, umożliwiając uczniom i studentom elastyczność w dostępie do materiałów dydaktycznych oraz indywidualizację procesu zdobywania wiedzy. Należy więc szukać marek technologicznych, które podchodzą do tematu świadomie i tworzą produkty chroniące najmłodszych. Przykładem takiej firmy jest Lenovo oraz najnowszy tablet Lenovo Tab M11.

Designerzy odpowiedzialni za projekty nowych laptopów, tabletów i smartfonów biorą pod uwagę szereg parametrów, których zadaniem jest usprawnienie naszego użytkowania tych sprzętów. To właśnie wielkość ekranu, wydajność procesora czy żywotność baterii decydują o tym, co wybierzemy. Do portfolio marki Lenovo, która słynie z rozwiązań technologicznych dla kreatywnych profesjonalistów, dołączył właśnie nowy tablet Lenovo Tab M11, który stworzony został z myślą o nauce i rozrywce. Model ma szanse stać się bestsellerem wśród sprzętów wybieranych dla dzieci, a to dzięki kilku kluczowym właściwościom, o których przeczytacie w artykule.

Ucz się mądrze, nie ciężko

Jedną z najważniejszych zalet modelu Tab M11 jest jego waga. Został zaprojektowany tak, by jego transport był praktycznie nieodczuwalny. Dzięki temu bez problemu możemy spakować tablet do plecaka i używać go jak notatnika do pracy czy podczas zajęć w szkole lub na uczelni. Dodatkowo twórcy zdecydowali się na rozwiązanie pomagające obudzić w dziecku kreatywność. Do urządzenia dodawany jest rysik Lenovo Tab Pen, który może zastąpić długopis lub stać się narzędziem twórczym wykorzystywanym do szkiców i grafik. Co więcej, do końca czerwca wybrane tablety Lenovo objęte zostały wyjątkową promocją, dzięki której decydując się na zakup, otrzymasz grę do nauki czytania Lekti Monster opracowaną przez ekspertów metodycznych, logopedów i glottodydaktyków.

Bezpieczna technologia

Każdy rodzic zdaje sobie sprawę z zagrożeń, jakie kryją się w przestrzeni Internetu, jak uzależniające jest spędzanie czasu przed ekranem czy to, jak oddziałuje na nas światło niebieskie pochodzące z monitorów. Dlatego tablety marki Lenovo posiadają zainstalowaną fabrycznie aplikację Google Kids Space, która pomaga dzieciom odkrywać, tworzyć i rozwijać się, dzięki bibliotece wysokiej jakości wyselekcjonowanych treści i pomysłów. Rodzic może także kierować ich doświadczeniami z poziomu własnego urządzenia, korzystając z funkcji kontroli rodzicielskiej aplikacji Family Link, aby zarządzać dostępną zawartością, ustawiać limity czasu korzystania z urządzenia, etc.

Tryb czytania i niska emisja niebieskiego światła

Jedną z naszych ulubionych funkcjonalności jest możliwość czytania z tabletu Lenovo Tab M11, podobnie jak z kartki papieru. Model ma możliwość przełączenia się na tryb czytania, dzięki czemu długie sesje ekranowe są bardziej przyjazne dla oczu. Możesz także użyć ustawienia chromatycznego lub przełączyć się na mono/odcienie szarości, aby zachować skupienie przy mniejszym zmęczeniu oczu, niezależnie od tego, czy czytasz ulubioną książkę, edytujesz długi dokument czy robisz cokolwiek innego.

Rozrywka na najwyższym poziomie

Poza rewelacyjnymi możliwościami w zakresie nauki, czytania i tworzenia tablet posiada imponująco duży ekran, który docenimy również podczas momentów relaksu. 10,95-calowy wyświetlacz IPS FHD, pozwoli nam cieszyć się naszymi ulubionymi filmami i serialami w najwyższej jakości dostępnej na urządzeniach mobilnych (1080p). Dodatkowo, z certyfikatem niskiej emisji światła niebieskiego TÜV Low Blue Light możesz cieszyć się długimi, komfortowymi godzinami korzystania z ekranu – a to wszystko, gdy system czterech głośników otacza Cię dźwiękiem wspieranym przez Dolby Atmos.

Duża moc i długa żywotność baterii

Jednym z najważniejszych czynników decydujących o naszym zadowoleniu ze sprzętu są jego parametry techniczne, czyli między innymi czas użytkowania na jednym ładowaniu czy wydajność procesora decydująca o prędkości działania aplikacji. Model Tab M11 został wyposażony w 8-rdzeniowy procesor, który gwarantuje duży zapas mocy, a wydajna bateria pozwala na korzystanie z niego bez ładowania przez cały dzień. Model ten pozwala również na dzielenie ekranu i wyświetlanie do pięciu pływających okien aplikacji dla jeszcze większej wielozadaniowości czy inspiracji podczas tworzenia. Oprócz tego funkcja Lenovo Freestyle umożliwia używanie tabletu jako dodatkowego ekranu zewnętrznego, a także wygodne przesyłanie plików i streamowanie aplikacji.

Lenovo Tab M11 wykorzystuje Android™ 13, a producent gwarantuje dwie kolejne duże aktualizacje tego systemu. Na tablecie zainstalowany jest również Google Play oraz Google Play Protect, który zadba o czystość urządzenia i bezpieczeństwo danych. Codziennie skanowanych jest ponad 100 miliardów aplikacji - pomaga to chronić Cię przed aplikacjami, które działają niewłaściwie.

Lenovo wspiera edukację! Tablet z grą do nauki czytania w prezencie

To urządzenie udowadnia, że technologia może doskonale uzupełniać edukację najmłodszych, przy jednoczesnej gwarancji ich bezpieczeństwa w sieci. Producent rozpoczął specjalną promocję, która ma na celu wsparcie edukacji oraz nauki czytania wśród najmłodszych. Wybrane tablety Lenovo od 15 stycznia do 30 czerwca zostały objęte promocją, dzięki której wraz z zakupem otrzymujesz grę edukacyjną Lekti Monster dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Gra opracowana została przez ekspertów metodycznych, logopedów i glottodydaktyków oraz stworzona z myślą o edukacji hybrydowej – łączy świat realny z cyfrowym za pomocą specjalnej aplikacji. W połączeniu z tabletem Lenovo Tab M11 tworzy idealny zestaw do nauki i rozrywki! O tym, jak skorzystać z promocji przeczytasz tutaj.

Fot. materiały partnera Fot. materiały partnera

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze