1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Blisko Ciebie – poznaj najnowszą kampanię Schubert i celebruj każdy moment codzienności

Fot. materiały partnera
Fot. materiały partnera
Zobacz galerię 4 zdjęcia
Co oznacza dla Ciebie bliskość? Możesz być blisko ukochanych osób, swoich emocji, swojej kobiecości – ile osób, tyle odpowiedzi. Najnowsza kampania marki Schubert pokazuje w jaki sposób zbliżyć się do tego, co najważniejsze, jak celebrować wyjątkowe momenty i jak sprawić, by w codzienności odnaleźć chwile, które nas zachwycą.

Wieloletni kunszt i współczesny szlif

Kampania Blisko Ciebie wpisuje się w charakter rebrandingu marki. Ceniony od pokoleń jubiler kojarzony z najwyższą jakością rzemiosła, złotem próby 585 i wieloletnim doświadczeniem odświeża swój wizerunek, tak, by jeszcze lepiej zadbać o potrzeby współczesnej kobiety w dynamicznie zmieniającym się świecie. Co to oznacza? Szereg zmian – od nowego sklepu internetowego wyposażonego w wiele rozwiązań, które ułatwiają zakupy i inspirują zawsze tam, gdzie masz ochotę zanurzyć się w świecie wyjątkowej biżuterii, po najnowszą kampanię.

Zawsze Blisko Ciebie

Kampania Blisko Ciebie bazuje na kolekcji marki i porusza tematykę, która jest bliska każdej z nas. Zachęca do celebracji codziennych momentów, o których często możemy zapominać, a które składają się na wyjątkowy kalejdoskop naszego życia. Pokazuje, że każdy dzień jest warty tego, by przeżyć go w stu procentach, w zgodzie ze swoimi wartościami i przypomina, że w zabieganym, zdominowanym przez digital świecie nie ma nic cenniejszego niż relacje – te z bliskimi i z sobą samym.

Fot. materiały partnera Fot. materiały partnera

Piękno złożone z momentów

Naszyjnik noszony przy sercu, wyjątkowy pierścionek od ukochanej osoby, bransoletka będąca pamiątką wyjątkowych chwil – biżuteria jest bliżej nas, niż jakikolwiek inny dodatek i ma wyjątkową moc noszenia w sobie wspomnień, uczuć i wartości. Schubert docenia i celebruje tę bliskość z kobietami, towarzysząc im na co dzień i sprawiając, że czują się piękne przez to, że są jedyne w swoim rodzaju.

Złoto i srebro – w Twoim stylu

Kolekcja towarzysząca kampanii Blisko Ciebie idealnie oddaje te właśnie wartości. Jest subtelna, ale pełna charakteru, wydobywająca naturalny blask, który kobieta ma w sobie i wykonana z najwyższej jakości kruszcu, tak, by towarzyszyć przez długie lata w nienagannej kondycji. Jest nowoczesna i bezkompromisowa, a jednocześnie pełna czułości i ciepła. To Twój moment przyjemności w każdym dniu i chwila, w której zatrzymasz się na moment, żeby przypomnieć sobie o tym, co jest dla Ciebie naprawdę ważne.

Odkryj kolekcję i znajdź biżuterię, która najlepiej definiuje Ciebie.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze