1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Chodź z nami na EKOzakupy!

Fot. Materiały partnera
Fot. Materiały partnera
Każdy świadomy konsument wie, że zakupy to bardzo ważny element odpowiedzialnego stylu życia. Codzienne wybory przy półce sklepowej mają istotny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, ale też są wyrazem troski o otaczającą nas naturę.

Dlatego na Twojej liście zakupów powinny pojawić się pełnowartościowe i w 100% naturalne produkty mające ekologiczne pochodzenie. Sięgnij po żywność, która wspiera Twój organizm cennymi składnikami odżywczymi, wspaniale smakuje, a poprzez zrównoważone metody produkcji służy całej planecie. Takie produkty powstają z surowców, pozyskiwanych odpowiedzialnie, z szacunkiem dla natury, bez udziału chemicznych środków ochrony roślin oraz GMO. W ich składzie nie ma miejsca na szkodliwe dodatki, takie jak konserwanty, emulgatory czy wzmacniacze smaku.

Jak rozpoznać w pełni naturalne produkty, które mają organiczne pochodzenie? Wybieraj żywność z certyfikatem rolnictwa ekologicznego. Rozpoznasz ją bardzo łatwo po charakterystycznym znaku w kształcie zielonego listka, który znajduje się na opakowaniach. Unijny symbol żywności ekologicznej to gwarancja, że zarówno produkt, który kupujesz, jak i jego producent przeszli niebywale trudną drogę do uzyskania tego prestiżowego oznaczenia oraz podlegają stałej kontroli.

To niezwykle prestiżowe wyróżnienie posiadają: Passata Pomidorowa BIO oraz pyszne i soczyste ekologiczne jabłka z certyfikowanych sadów. Ceniony w każdej kuchni gęsty sos powstaje z soczystych i dojrzałych pomidorów, dojrzewających w słońcu na ekologicznych plantacjach pod okiem pasjonatów zdrowej żywności.

Gotowanie z passatą to prawdziwa przyjemność! Błyskawicznie zamienisz ją w mnóstwo pysznych kulinarnych klasyków na czele z aromatyczną zupą pomidorową, a kiedy będziesz mieć więcej czasu na gotowanie, skomponujesz z niej wiele kreatywnych potraw z owocami morza, warzywami czy mięsem. Zostań świadomym konsumentem! Komponując codzienne menu, wybieraj smaczne i zdrowe BIOprodukty - dobre dla Ciebie i dla planety.

Materiał promocyjny marki Jamar BIO.

Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze