1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

COS i Linda Farrow: nowa kolekcja okularów trafi do sprzedaży już tej wiosny

Materiały partnera
Materiały partnera
Zobacz galerię 15 zdjęć
COS i LINDA FARROW przedstawiają nową kolekcję okularów przeciwsłonecznych. Połączenie kreatywnych wizji obu marek przejawia się w różnorodności wspólnie zaprojektowanych modeli, łączących mistrzowskie rzemiosło i ponadczasowy, innowacyjny design londyńskiej marki COS z odważnym i charakterystycznym stylem LINDA FARROW.

Kolekcja obejmuje dziesięć modeli okularów inspirowanych najpopularniejszymi egzemplarzami z debiutanckiej współpracy COS i LINDA FARROW, a także projekty nawiązujące do archiwalnych kolekcji. Oversize'owy kształt z lat 70., będący znakiem rozpoznawczym marki LINDA FARROW, zyskał nowe oblicze poprzez zastosowanie kolorowych, transparentnych oprawek. W kolekcji znajdują się również ponadczasowe pilotki “tortoiseshell” z gradientowymi szkłami, delikatnie wygięte, owalne oprawki oraz wąskie okulary typu cat-eye. Kolekcja łączy oldschoolowy wdzięk z nowoczesnością.

Całą linię cechuje niezwykła dbałość o detale i rzemieślnicze wykończenia. Złote i srebrne wycięcia dodają klasycznym oprawkom współczesnego akcentu. Zaprojektowane z myślą o trwałości i funkcjonalności soczewki, oferują 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Okulary zostały umieszczone w etui ochronnym wraz ze ściereczką do czyszczenia.

Kolekcja dostępna będzie już 21 lutego, tylko przez ograniczony czas - na stronie internetowej cos.com oraz w wybranych sklepach stacjonarnych.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze