1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

7 pomysłów na prezent z okazji Dnia Kobiet, które znajdziesz w EMPIKu

(Fot. Materiały partnera)
(Fot. Materiały partnera)
Tego dnia prezenty wręczają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. 8 marca, kiedy obchodzimy Dzień Kobiet, chcemy celebrować nie tylko własną kobiecość, ale też docenić bliskie nam osoby. Szukamy upominków symbolicznych, które będą przypominać obdarowywanej o jej wyjątkowości. Zebraliśmy 7 pomysłów na prezent z okazji Dnia Kobiet, które można znaleźć w EMPIKu.

1. Książka na prezent z okazji Dnia Kobiet – Być tak naprawdę Marianny Gierszewskiej

Kobieta, którą zamierzasz obdarować interesuje się samorozwojem i nieustannie poszukuje sposobów na wyrażanie siebie? Może potrzebuje nieco więcej odwagi lub mierzy się z trudniejszymi chwilami? Książka Marianny Gierszewskiej, praktykującej ustawienia systemowe i prowadzącej warsztaty Okolice Ciała, przeprowadzi czytelniczki przez cały proces stawania się kobieta i wyjścia ze schematów grzecznej dziewczynki. Autorka opowiada o swojej drodze, zmaganiach z chorobą i własnych doświadczeniach.

2. Wciągająca powieść na prezent na Dzień Kobiet – Gdzie śpiewają raki Delii Owens

Szukasz książki, która swoją fabułą i stylem pochłania całkowicie i nie pozwala się oderwać od opowiadanej historii? Idealnym prezentem z okazji Dnia Kobiet będzie głośna powieść Gdzie śpiewają raki. Wątek kryminalny, romanse, opowieść o dojrzewaniu, ale przede wszystkim historia o tajemniczej Dziewczynie z Bagien i przyrodzie wybrzeży Karoliny Północnej.

3. Prezent z okazji Dnia Kobiet dla pasjonatki

Najlepszy prezent z okazji Dnia Kobiet to ten dopasowany do zainteresowań. W EMPIKu można znaleźć książki dla prawdziwych pasjonatek. Jeśli ona najbardziej lubi zajmować się roślinami lub marzy o wprowadzeniu zieleni do domu, podaruj jej poradnik Plant power. Jak wychować szczęśliwe rośliny Małgorzaty Augustyn. Jest wielbicielką mody? Odpowiednia będzie historia domu mody Chanel napisana przez Emmę Baxter-Wright. Może najchętniej całe dnie spędzałaby na szlaku? Podaruj jej Podręcznik survivalu Chrisa McNab’a.

4. Słodki prezent na Dzień Kobiet

Czekolada to prezent niezobowiązujący i uniwersalny. Najlepiej, by była w wyszukanej formie, np. zestawu prezentowego E. Wedel, ręcznie robionego lizaka czy eleganckich trufli. Możesz zdecydować się też na kosz prezentowy, np. z czekoladą, herbatą i konfiturami.

5. Kubek z czułym napisem na prezent z okazji Dnia Kobiet

W twoim domu królowa jest tylko jedna? Może trafił ci się anioł nie kobieta lub najlepsza kobieta na świecie? Przypominaj jej o tym każdego dnia, kiedy zrobi sobie przerwę na herbatę lub kawę. Podaruj jej kubek ze specjalnym napisem na Dzień Kobiet. Uniwersalny drobiazg będzie wyrazem pamięci i pomoże przekazać ciepłe uczucia.

6. Śmieszny prezent na Dzień Kobiet – poduszka z zabawnym napisem

Jak jeszcze inaczej przekazać jej czułą wiadomość? W EMPIKu znajdziesz też poduszki dekoracyjne z napisami, np. Padłaś? Poleż! Zasłużyłaś dla zapominających o odpoczynku czy Każdy dzień jest Dniem Kobiet dla świętujących cały rok. Z takim upominkiem ona będzie pamiętać o twojej intencji i przypominać sobie ciepłe słowa już o poranku.

7. Prezent z okazji Dnia Kobiet dla kreatywnych

Mówi się o niej artystyczna dusza? Może właśnie zafascynowała się nowym kreatywnym hobby? A może po prostu potrzebuje oderwania się od codzienności i relaksu? Dobrym prezentem z okazji Dnia Kobiet będą zestawy kreatywne, np. malowania po numerach lub cieniach czy diamentowe mozaiki. Ciekawym wyborem będą też książki, np. Nowoczesny haft dla absolutnie początkujących, Szydełkowe zwierzątka amigurumi lub kolorowanki antystresowe.

W EMPIKu znajdziesz idealny prezent z okazji Dnia Kobiet, który 8 marca możesz podarować sobie lub bliskiej osobie. Sprawdź naszą kategorię upominków, w której znajdziesz: perfumy i kosmetyki, książki, ebooki i audiobooki, dekoracje do domu, elektronikę, prezenty dla aktywnych, kolekcje specjalne, zabawki, słodycze, propozycje dla fanek motoryzacji i dla kreatywnych.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze