1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Ciało, umysł i dusza, czyli kolejna edycja Targów Ezoterycznych już tej wiosny w kilku największych miastach w Polsce

(Fot. Materiały prasowe)
(Fot. Materiały prasowe)
Szukasz pozytywnej energii, równowagi psychofizycznej, harmonii i sposobów na naturalne terapie zdrowotne? Na przeciw wychodzi wyjątkowe wydarzenie poświęcone tematyce holistycznego podejścia do życia, zdrowia i szeroko rozumianego dobrego samopoczucia.

Weź udział w kolejnej edycji Targów Ezoterycznych – spotkaj ciekawych wystawców prezentujących produkty i usługi na rzecz dobrego samopoczucia i zdrowia, zarówno psychicznego, jak i piękna fizycznego. Naturalne kosmetyki, organiczne zioła, terapie zdrowotne, niekonwencjonalne odnowy biologiczne i regeneracje energetyczne, wróżby, suplementy...

Zobacz, wypróbuj i kup wyjątkowe produkty i prezenty, w tym biżuterię, kryształy, kamienie, świece, oleje, muzykę, książki, upominki, kursy edukacyjne, zabiegi na ciało i wiele, wiele więcej. Ponadto, przeżyj metafizyczne chwile z duchowymi przewodnikami: coachami, dietetykami, hipnoterapeutami, uzdrowicielami, wizjonerami, wróżami, tarocistami, numerologami, bioenergoterapeutami, radiestetami czy nauczycielami Yogi, Reiki.

Obudź w sobie Szósty Zmysł poprzez info-rozrywkę i rozkosz pozostałych pięciu zmysłów. Od pysznego smaku i dotyku masażu leczniczego, przez słuchanie muzyki na żywo i kąpiele uzdrawiające dźwiękiem, aż po aromaterapię. Ucz się i zdobywaj wiedzę od profesjonalnych wystawców. Spróbuj odprężyć swoje ciało i umysł. Weź udział w niecodziennych, edukacyjnych wykładach, koncertach i warsztatach.

Pozwól nam pokazać to wszystko w dwa inspirujące dni!

W naszej własnej świadomości wierzymy, że jesteśmy bardziej podobni niż różni i że wspierając holistyczne podejście do życia oraz pełną pozytywnej energii społeczność, intuicyjnie walczymy o lepszą przyszłość dla naszej planety i dążymy do globalnej jedności.

Polskie Targi Ezoteryczne: kiedy się widzimy?

WARSZAWA

9-10 MARCA 2024 - w samym sercu Warszawy, w zabytkowych przestrzeniach Domu Towarowego Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25.

ŁÓDŹ

16-17 MARCA 2024 - w EC1 Łódź - Miasto Kultury HALA MASZYN (ul. Targowa 1/3), w zabytkowych przestrzeniach zespołu obiektów nieczynnej łódzkiej elektrowni. Całość utrzymana w klimacie zachowanym po przeprowadzeniu prac konserwatorskich.

W jakich godzinach?

Sobota 11:00-18:00

Niedziela 10:00-18:00

PS Tutaj znajdziecie cały harmonogram, a żeby uniknąć stania w długich kolejkach, bilety radzimy kupić już teraz, online.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze